Sinirlediğinizde stresini nasıl atarsınız, mazlumu mu çağırısınız yoksa? :)

Nasıl rahatlarsınız? Mazlumu dövmek stresi giderir sanırım :) Burada da 1 tane mazlum var :)

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmak insandaki sinir katsayısını oldukça düşürüyor. Düzenli spor yapmaya 30'undan sonra başlayan biri olarak bu değişimi kendimde çok net gördüm. Sİnirli bir halde salona gittiğimde ya da koşmaya başladığımda da sinirimin giderek azaldığını fark ettim. Yaptığım araştırmalardan bunun vücudun salgıladığı türlü hormonlardan(başta serotonin) olduğunu öğrendim. Çabuk sinirlenen biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Bir de belki yaşla alakalı olarak tolerans artabiliyor. Hele ki çocuk sahibi iseniz bu tolerans iyice yükseliyor. "Ne var canım bunda" demeye başlıyorsunuz bir çok şeye. Yine okuduğum bir bilimsel araştırmaya göre erkeklerde, çocuklarının salgıladığı koku bazı hormonları tetikliyor ve onları sakinleştiriyormuş.Tabiat çok enteresan gerçekten.

Ancak insan isterse bunların hiç birini yapmadan da öfkesini kontrol edebilir ve bununla baş edebilir hatta etmelidir de. Keskin sirke küpüne zarar. Kimse sizin sinirinizi çekmek durumunda değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sigara içerim kendi kendime konuşurum halaa sonuç alamadımsa küfrederim sanırım :-)

0|0
    0|0
  • Şu sıralar acayip sinirliyim.Nefessiz kalıyorum çoğu zaman.Çevremdekilere bağırıyorum.Eğer karşılık vermezlerse saniyesinde geçiyo sinirim.Ama en ufak şeye tekrar sinirleniyorum.Aklımı kaybetmeye başladığımı düşünüyorum artık.Kendimi kontrol edememeye başladım:((

0|0
    0|0
  • Cok sinirlendigimde biraz yanlis kalip olaydan uzaklasmama yardimci olacak baska seyler dusunur ve sakinlesirim.Sonra da olayi duzltmeye calisirim genelde.

0|0
    0|0
  • Mazluma yazık değil mi? :D

Sinirlendiğimde en yakın dostumla, sigaramla keyf yaparım. Sonrada biraz uzanırım, dinlenirim, birden bakarım ki sinir minir kalmamış.

0|0
    0|0
  • besmele çekerim ,sakinleşmeye çalışırım çünkü sinirlenin ağızdan çıkan sözlerin geri dönüşü yok

0|0
    0|0
  • Strese düşen küfüre sarılır :) 'Sinir öküz ya! Şuursuz manda!' gibisinden :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sinirlendiğimde ilk sigaraya başvururum sinirim geçmesse duvarı yumruklarım elim kanayana kadar zaten onun sızısıyla sinir yerini acıya bırakır

0|0
    0|0
    • seni kim sinirlendiriyor bu kadar kişiye göre değişir.

• ben herşeye sinirlenme özelliğim var tv de erol taş a bile sinirlenebiliyorum mesela güncel olaylar birçok şey hele sigarayı bırakmaya çalışırken camideki afedersin imama bile sinirlenebiliyorum çok sinirliyim çok da sakinim kafam güzel olduğu zaman hiçbişeye sinirlenmem

• genelde arabayla gezerim yada evin önüne iner kapida bir sigara icerim

0|0
    0|0
  • çıkar dışarda gezerim, yürümek iyi geliyor kesinlikle.. tuffy69 dedikleri de doğru

0|0
    0|0
  • Sigaraya sarılırım.. Sigara bulamazsam, herhangi bir şeyi bir yerlere fırlatıyorum.. Elimle ok atacak poziyona geliyor reflekslerim..

0|0
    0|0
  • Salonun kapı camına yumruk atıyorum.. sonra hastaneye gidyorum... Sonra doktordan fırça yiyip eve geliyorum..:D

0|0
    0|0
  • metal müzik dinleyerek

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ya ?!

Mazlumu çağırınnnnnnnnn banaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :@

0|0
    0|0
  • yanlız başıma kalıp yüksek ses ile küfürler ederim

0|0
    0|0
  • gecexx diyorsan zaten herkes onun soyutluğuna alıştı. bağırmak çağırmak stresimi attırıyor bana.

0|0
    0|0
  • çağırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...