Geri Kafalı Aile Vakası napcam

Kızın annesi geri kafalının önde gideni kız 18 yasnda evlendirrirm demiş beni babasına söyleyerek tehdit ediyor kıza evdeki tüm işleri yaptırmaya calısıyor dışarı 5 dakika çıkması için kız 20 takla atıyor ve tek başına dışarı asla çıkarmıyor ve 1 yıllık ilişkimiz var kızın okul bitince böyle oldu ne yapmamız gerekiyor çok seviyorum ayrılmamız imkansız diyeyim size nedenini sormayın .

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• evlen o zaman kızla

bu arada anneside harbi manyakmış ya

0|0
    0|0
    • ben 17 olduğunu nerden bileyim güzel kardeşım

kızla ilişkinizi uzaktan idare et seviyosan sabretcen

Kızlar Ne Diyor 2

• geri kafalı sensin;sevdiğin insanın ailesine saygın bile yok

bilip görmedikleri kişilerden korumak için yapıyorlar..empati kur?

0|1
    0|0
    • Evet geri kafalı benim ama şöyle bişey var kızı annesi köle gibi kullanmak istiyor kendisi bile bunu söylüyor ya görmedikleri kişilerden koruyacam derken kızın piskolejisini bozuyorlar kız 5 dakika dışarı çıkamıyor evden arkadaşlarının yanına bile kızı 18 yaşında görücü usulu evlendirmeye calısıyorlar kızın eğitim hayatını bitirdiler kız resim üzerine yetenek sınavına girip kazanmıştı yok ettiler ve geri kafalı benim tamam eyvallah empati kuruyorum ama kızının hayatıyla oynayamazlar bu şekilde.

• evlen abi kızla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence ailesi geri kafalı değil hatta ileri görüşlü bir aile bence .

2|2
    0|0
    • :) düğünde kıza annesi diyor ki bak sazcı sana bakıyor diyor çevreden boş erkek arıyor bu mu ileri görüşlülük... kafa yapınızı yarıyım.

• sorduğun soru ile bu yorumun arasında hiçbir bağlantı yok farkındaysan... birşeyi yanlış yazmış olmalısın

• annenin derdi belli, ev işlerini öğren çalışkan ol tembel olma, artık koca bulma vakti

Kıza tercih şansı bırakmamış hiç

Kız üniversiteyi kazanacak oradan yürütecek bir şekilde artık bu aşamadan sonra rahat ettirmezler

0|0
    0|0
    • evet öyle ya kızı kazandığı üni'ye bile yollamadılar annesi karışıyor sadece annesi kızının hayatını kendi hayalleriyle yaşatmaya calısıyormuş bunu kız diyor ya

• kız arkadaşına cesaret ver seneye sınava girsin, annesinin sadece okul konusunda söylediği hiçbirşeyi tınnamasin burs filan da alır hem bölümü bitirir mesleği de olur hem daha rahat olur...

• asıl gerı kafalı senın gıbı dusunenler kızın evden 20 takla atarak cıkması kotu bıseymı kız dediğinin attıgı her adımı anne baba hesaplıcak tabı olması gereknde o ondan sonra rastgele gezıp tozan gece eve girenlerinde ne oldugu ortada

1|0
    0|0
    • ben öyle bişey demişmiyim yorumları okuyup biraz görebilirmisin bende evden cıkmasına karsıyım bencede annesi babası hesap sormalı ama kızın okulunu engelleyerek kıza görücü usulu koca arayarak değil yani ev işlerini şunu bunu hepsini ona yaptırarak değil bak dikkat et hepsini diyorum yardım etmesini ister tamam eyvallah ama hepsini yaptıramaz

• Abi senin gelirim sağlamsa kaçır kızı, kızı kaçırınca zaten senin. İlerde affederler hem kız da okula gider olay burada çözülür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...