Yola çıkmadan önce veya küçük bir tatile,neler alırsınız yanınıza?

ben seyahate çıkmadan önce ,diyelim 3 günlük bir tatile gideceğim,otel gezisi gibi...2 tane kocaman valiz hazırlıyorum :) içinde sanki evi taşıyormuşçasına... ütü den tut ,kahve makinasına kadar,düşünebileceğiniz herşey... sizdede oluyormu bu durum:) (otel de herşey var) bir de odada farklı tarzda küçük aksesuarlar,bardak vs. gibi şeyler hoşuma gidince çalasım geliyor nedense :Dsiz de çaldınız mı hiç? :))

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Wcdeki sabunluğa kadar indiririm o kadar para vermişim karşılığını alırım..

Tatile çıkarken kıyafet dolabımı sırtlayıp götüruyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben kıyafetlerimi alır bol tişört ve gömlek

bayanların normaldir erkek küçük detayları atlar siz

elbiseniz ufak yeri buruşsa ütülersiniz gece kahve istese bulursunuz

yani o anlık keyfi yakalamak için bütün detayları düşünürsünüz onun için bence:)

1|0
    0|0
    • :D doğru evet te şu çalma hissine nasıl bir mantık kurarsın,özellikle senin cvbiı merak ettim:)

• teşekkürler..

• rica ederim:)

• Hadi ütü neyse de kahve makinesi ne kanka :D Tatile değilde philips bayii nin açılışına gidiyorsun sanki :D

Ne kadar yazlık varsa doldurur valize bir de fotoğraf makinemi alır giderim...Eksikleri orada tamamlarız artık

1|0
    0|0
  • Kıyafet hiç birşey almasam bile SAZIMI alırdım.. İnsan sevgilisinden uzakta durabilir mi :)

1|0
    0|0
  • 3 günlük tatil için küçük bir valiz içine 3 çamaşır 3 atlet 4 tişört 1 pantolon 1 şort tamamdır

1|0
    0|0
  • benim esim aynen boyle 1-2 gunluk tatile 3 bavul hazirliyor sonra acmadan geri getiriyor.. sanirim sirf bana eziyet olsun diye yapilan birsey.. hotellerden calma konusuna gelince hic yapmadim oyle birsey demek bende mallik var birdahaki gidisimizde ldc tv yi indirebilirim :P

0|0
    0|0
    • yok okadar değil,benceküçükte olsa çal:D güzel oluyor:)) ama götürdüklerimi kullanıyorum,sanırım evham biraz:)

• Tatile gidince yari bos bavul ile gidiyorum, oradan son gün alisveris yaparak eve dönüyorum :D

1|0
    0|0
  • Yok artık kahve makinası :)

1|0
    0|0
  • prezervatif, kamagra

0|0
    1|0
  • Paronda otele neden ütü götürüyorsun bu hizmeti veriyor adamlar ayıp diye birşey var. Hatıra olarak küçük bir şey alınabilir tabi ama otelin demirbaşına da göz dikilmezki hiç otel görgüsü yok mu sizde? Düpedüz hırsızlık bu.

0|0
    0|0
    • aşkolsun ya! hemen azarladın:) demirbaşından bana ne okadar da değil:) ütü hizmeti var 1 gömlek 30 dolar,akşama kadar 10 parçadan hesap et:)

• küçük bir çantaya havlu şort mayo terlik parfümlerim tıraş aletlerim cüzdanım kıyafetlerim cep telefonum tapletim

0|0
    0|0
  • Don, atlet, çorap, yedek pantolon ve yedek gömlek.

Tamam?

0|0
    0|0
  • çalmaktan çok baxer larımı orada bıraktığım vardır benim :)

0|0
    0|0
  • PARA PARA PARA :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Plansiz -hadi diyerek ustumdeki elbiseyle marmarise gitmisligim de oldu ama mantikli hareket degildi tabi :) 1 kucuk valiz ve ya spor cantasina 1 haftalik kiyafet sigdirabilirim.Birbiri ile kombin olabilecek kiyafetler, makyaj cantam, pratik bakim urunlerim, bir kac cift ayakkabi-terlik (onlar koltuklarin altina sıkıstirilir :) ) firfirli mini hem plajda hem barda giyilebilecek ayakkabi ile havasi degisen rahat elbise-etekler-ustler, mayokinilerim <3 ic camasirlarimi alirim. Minik sampuan siselerinden koleksiyon yapiyorum yoksa calma degil :-)

1|0
    0|0
  • 3 gün gidiyosam 3 günlük gün içinde giyeceğim kıyafet, 1 adet standart plaj/havuz başında giyeceğim kıyafet + terlik, 2 çift bikini, güneş kremi, yüz kremlerim, makyaj malzemelerim, deodorant, parfüm, gecelik/pijama herneyse yeterli bence.

2|0
    0|0
  • kıyafet,şarj aleti,kulaklık,diş fırçam,tarağım,tokalarım,ders kitaplarım,göz kalemim...bu kadar işte,gereken neyse o yani.

1|0
    0|0
  • bende ıvır zıvır çok alırım yanıma ama sanırım kişisel bakım ürünlerim epeyce bir yer kaplıyordur.

bunun dışında tek bir iğne dahi alamam,almam da.

1|0
    0|0
  • genelde ultra lüx otele giderim

bir tane valiz alırım orta boy onuda kardeşim taşır

yani elimi kolumu sallayarak giderim ben

0|0
    0|0
    • bende lüx otele gitsem bile bu huyumdan vazgeçemiyorum:)

• süper ozman

bizim şöför ve hizmetiçide

uzaylı zaten

• :D olsada gitsek.

• Bi tane pembe spor cantam var sadece onu alırım icinede kıyafetlerimi kisisel ozel esyalarımı koyarım. Pek bisey götürmem öyle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...