Galatasaray-Fenerbahçe derbisi Beşiktaş'ı ilgilendirir mi?

Aşağılama amaçlı sormuyorum.
Karakartallar bu derbinin sonucunda ellerini ovuşturur mu?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• bir Beşiktaşlı olarak çayımı içip ayaklarımı uzatıp maçın berabere bitişini izlicem :d

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kahvemizi yudumlayip keyfimize bakacagiz. Hangisi puan kaybetse isimize geldigine gore 3 ihtimal de bizi uzmez. Ama Fenerbahce'nin kazanmasini istemem cunku yukselise gectiler ve uzun vadede daha buyuk risk gibi gorunuyorlar. Galatasaray gecen sezon oldugu gibi hizli bir giris yapti ve sonrasinsa dususe gecti. Tercihim beraberlik ama biri yenecekse Galatasaray olsun. Pek kolay degil bu ihtimal ama Fener'in eksikleri biraz umut veriyor iste.

2|2
    0|0
  • Dünkü 3 puandan sonra ligin 4. ile 5. sinin maçını gazozumu yudumlayarak izleyeceğim. Fakat yarin oynamamak Başakşehir maçını daha çok önemsiyorum

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin kazanmasını istemeyeceklerdir. Çünkü Fenerbahçe toparlanmaya başladı derbiyle birlikte (kazanirsa şayet) durdurulmasi zor bir yükselişe geçecektir. Ama Beşiktaş'ın kendisinden başka rakibi yok bana kalırsa, kendi oyununu oynamaya devam ederse ipi göğüsler sezon sonu.

1|0
    0|0
  • İlgilendirir tabi aslında bjk galibiyuetinden sonra çıkan herhangi bir sonuca üzülmezler ama beraberlik çok iyi olur bjk için mantıken. Bu arada inş Galatasaray kazanır.

1|0
    0|0
  • ovuşturmaz ama iki taakım arasında ki rekabet güzel :)
    aynı şey beşiktaş içinde olsa aynı olurdu bjk gs veya fb bjk maçında da taraftarlar biri yenilince ellerini ovuşturur yani

1|0
    0|0
  • Tabi ki beraberlik her türlü bjk yarar

1|0
    0|0
  • Bilmiyom

1|0
    0|0
  • Takımlarla ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • bir galatasarayli olarak ilgilendirir tabikide puan kaybetmesini bekliyecektir ikisininde

1|0
    0|0
  • Puandan dolayı ilgilendirir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...