Sivilceler için kullandığınız ilaç, yaptığınız herhangi bir tedavi yöntemi var mı? Varsa paylaşabililrmisiniz?

Sivilceler için kullandığınız ilaç, yaptığınız herhangi bir tedavi yöntemi var mı? Varsa paylaşabililrmisiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi bir dermatolojik sorun yoksa öncelikli olarak yapman gereken yediğine içtiğine dikkat etmek. Yağlı beslenmeyeceksin. Cilde kötü bir yan etkisi olan şeylerden uzak duracaksın. Yüzünü temiz tut, sabun içermeyen bir yüz temizleme jeli ile her gün bol suyla yıka. Arada bir kil maskesi yapabilirsin, faydası olur. Kronik şekilde sivilce sorunun varsa doktora gitmelisin ama.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben doktorun verdiği ilaçları kullandım geçti sivilcelerim. aknetrend ilacımın adı ama sen doktora git kendi kafana göre ilaç alma ben her ay tahlil verdim tehlikeli bu ilaçlar

0|0
    0|0
  • yoğurt ve elma ye bol bol,adaçayı iç

jel,tonik ve krem..bunu yapıyorum cildim için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• link bu gerçekten çok işe yarıyor...!

0|0
    0|0
  • kardeşim eğer ciddiyse bu problem sende rooccutune diye bir ilaç var onu kullanacaksın 6 ay falan

0|0
    0|0
    • O kadar ciddi değil. Yani yüzümde 5-10 tane falan var onları yok etmek için

• indikten sonra geri geliyormu :)

• kardeşim sabah kızla buluşcaksındır o tarz yani kalıcı çözüm sana önerdiğim ilaç

• cleocin diye bir ilac kullandim ise yaradi

0|0
    0|0
Yükleniyor...