Bu nedir?Ağız aramak filan mı?

Arkadaşlar sevgilimle 4 gündür ayrıyız.Halen beni sevdiğini söylüyor ama erkeklerle çok irtibatı var.Aşırı derece çok samimiydi ben yakaldım.Sonra yüzüne vurdum bu yaptıklarını sonra 3 gündür konuşmuyorum.

Bugün bilinmeyen bir numaradan mesaj attılar şöyle:

seviyorsanız niye ayrılıyorsunuz dedi.

cevap verdim

sonra peki şimdi ne ypacaksınız ayrıldınız bitti başka kızlarla mı cıkcaksın hayata mı kuseceksın?

ben de öyle bir şey yapmam dedim snra

kim oldugunu sordum o da inan beni tanımazsın dedi ama senın onu cok sevdıgını bılıyorum unutamazsın sadece yokluguna alırsırsın dedı

snra aradan biraz zaman geçsin sana geri döncek barışacak mısın(canım sıkılıo öyle soruyorum cevaplamak istemezsen anlarım)

ben de bilmem dedim

snra senın gıbı bırısı varken baskalarıyla ılgılenıyorsa aklından suphe ederim hatasını anlayacaktır o zaten ama iş işten geçcek dedi

nerden biliyorsun dedim cevap vermedi.dicek bir şey yok o kaybetti seni bırak peşinden koşma kaybettiğini anlasın snra gorusruz by by yazdı gıttı.

Neydi bu şimdi?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kızın arkadaslarından biri seninle ilgileniyor.

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşlarımdan birisi benimle neden ilgilensin ki?Hem de gizli numaradan direk arar konuşurdu.

• kadınların içinde böyle hain, fesat, gerizekalılar var da ondan

• Kendi arkadaşını satıyor ya gördün mü.Hmm anladım peki teşekkür ederim size =) .

Erkekler Ne Diyor 1

• kız arkadaşının arkadaşlarından bitanesi...

sana ilgi duyan birisi olabilir.

Piyasa araştırması gibi düşün yani ;)

0|0
    0|0
    • Pf :D .

Kız arkadaşlarımdan arkadaşlarından birtanesi gibime geliyor.

Bana ilgi duyan birisi olsa böyle diyeceğini sanmazdım.

• Akışına bırak ;)

• Teşekkürler =) .

Yükleniyor...