Kadını vazgeçilmez kılan onu daha çok zevmenizi sağlayan özellikler nelerdir

biliyorum daha önce sorulmuş olabilir ama bana güncel yanıtlar gerek. evet başlıkta belirttiğim gibi siz baylar bir kadında nasıl fiziki ve ruhi özellikler ararsaız nasıl bir kadın evlenilecek kadındır ve vazgeçemeyeceğiniz gün geçtikçe daha çok aşık olabileceğiniz kadın tipi nedir. cevaplar için teşekkürler şmdiden.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soruna uzman cevabı. Dikkatle oku..Kutu ve ikiz tepeler her kadında var..Önemli olan kafa.Akıl...İyi ve kötü günde sıcak, samimi, karşılıksız ilgi ve sevgi..Her canlı sevilmek ister..Erkeğini kendine bağlamak isteyen kadın yapışık yılışık tutkal gibi değil kararında ve dozajında ilgi , sevgi göstersin..Yapmacık değil, doğal, sıcak ilgi göstersin..Doğru düzgün sevişmeyi zevk almayı zevk vermeyi bilsin..Devamı mutlu , huzurlu, aşk dolu yıllar olarak gelir..Boşanmaların ve dağılan yuvaların arka planında bıkkınlık, ilgisizlik yatıyor..En çokta eve, yuvaya parmak atan 3. tekil şahıslar...Boşanma nedeni...

1|0
    0|0
    • 3. şahıslar olayını açar mısın braz

• Kurulmuş olan yuvaya dışarıdan burunlarını sokan , insanlar..Anne, babab, görümce, kaynana, kız kardeş, dayı, kuzen, yakın arkadaş, akraba, v.s..Her meseleye hemen taraf olarak burunlarını uzatırlar..Ufak bir kavga, münakaşa, kırgınlık, ev içinde gizli kalsa bir haftada düzeliyor..Barış sağlanıyor..Dış müdahele olunca kan gövdeyi götürüyor..kan davasına dönüyor..Aile dağolıyor..Boşanıyorlar..AİLE İÇİ MESELEYİ KİMSEYE AÇMAK DOĞRU DEĞİL..İki kişi baş başa her zorluğun altından kalkıyorlar..

• yorumlar çok doğru tesekkur ederım

Erkekler Ne Diyor 10

• Az konuşsun,mantıklı düşünsün,her ay bana 1 haftayı zindan etmesin, şuanlık bunlar yeterli benim için saçlarımı beyazlattılar be :))

1|0
    0|0
  • star wars ı sevmesi,gerçek kızıl veya gerçek sarışın olması , sporcu olması ...

1|1
    0|0
  • yarabbim öss ye hazırlanıyor sanki :D :D

1|0
    0|0
  • Bi başka zevgiliyiiii zevemem zevemem zevemeeem

1|0
    0|0
  • Kadinligini hissettirmesi, herkes basaramaz

1|0
    0|0
  • sadakat ve sevgi

1|0
    0|0
  • ben zevmem severim zevmek ne yaaa

0|1
    1|0
  • erkek adam sevmez sevilir memati...

0|0
    1|0
  • sagır ve dilsiz olmalı biraz da güzel olursa tadından yenm.ez valla

0|0
    1|0
  • fazla özellik aramam nefes alsın yeter :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...