Canın sıkıldığında neler yaparsın?

Her insan canı sıkıldığında yapçak bişeyler arar. Siz canınız sıkıldığınızda naparsınız? Ben tırnaklarımla oynarım ya da ayağımı sallıyorum filan.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ercie nin dediği gibi mastürbasyon. yalnız bunu zevk için yapmıyorum ve bugün öğrendiğim kadarıyla yalnız da değilmişim. benim gibi başka erkeklerde canı sıkılınca mastürbasyon yapıyormuş. galiba 18 yaş etkilerinden olsa gerek ((: gerçi, ercie 23 yaşındaymış :) her neyse. kızımla uğraşırım, gündüzse, pencereden dışarı bakarız birlikte, gerçi onun ilgi alanı kuşlar oluyor. bende onun baktığı yere bakıyorum genelde. akşamsa, genelde yaramazlık yapar ve mecburen başka birşeyle ilgilenemem istesem de.(kızım, kedi)kahvaltı yapacaksam ve ya yemek yiyeceksem bunu dışarda yapabilirim. eğer bu can sıkıntısı bir süre devam edecekse 4-5 gün, dizi sezonu alırım. hepsini aralıksız izlerim :D

• sen 23 yaşına geldiğinde bırıkırsın o zaman masturbasyonu :))

• yavaş yavaş bırakıyorum :)) o kadar sürmez 6 aya kalmaz bırakmış olurum. sanırım :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Can sıkıntısını değişik yollarla çözebilirsin. Film , gezmek , çekirdek yerken gezmek , Film izlerken cekirdek yemek. Yada cansıkıntısını en iyi gezmek tabi parislere kadar gidecek maddiyat varsa uzaklara da gitmek :p

• saçlarımla oynarım bira içerim sigara içerim traş olurum

• eski bi gazete parçası varsa görüş alanımda gider başına onu okurum, üstünde yazılı ne varsa tarihi sayfa numarasından en dandik yorumuna kadar.

• Tuvalette, Domestos ile Omomatik'in arkasını okumakta güzel oluyo. Dene..

• canım sıkıldığında ya ps oynarım ya çocuklarımla oynarım ya da balık tutmaya giderim

• ben müzik dinlemek istiyorum uyumak istiyorum. genelde uyumak istiyorum zaman geçsin o günler gelsin diye ama gelmiyor o günler )=

• hangi gunler?

• Öncekileri Göster
    • oy kiyamam ;/ sayili gun cabuk gecer merak etme sen

• link biraz uzun ama ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlayacaksın belki boşuna bekliyorum belkide büyük gün gelicek

• ayak sallama bende de var birde canım sıkılınca sigara içiyorum ama bunu biliyorumda hayat çok geç kalanlara gülmeyecek kim oldugunuzu bilmiyorum ama sizin canınızı kim ney sıkıyorsa deymez be hayat yaşadıgın andırbence yaşama zamanı şimdi

• masturbasyon olabilir. her cnm sıkıldığında değil tabi yoksa yandık :))

• kitap okumaya çalışırım ,kitap hoşuma gitmişse kitabın içinde unutmuş olurum can sıkıntısını...kitap okuyabilecek gibi bir durumda değilsem radyo ya da müzik dinlerim.

• kediye joleyle sac sekli yaparim, arkadaslara sacma mesaj atarim, nette takilirim olmadi yemek yaparim

• ben de kopegime oje surmustum bikeresinde ;D

• Öncekileri Göster
    • suyu seven bir kedim var :) dusa sokup yikiyorum

• sansliymissin ben bikeresinde komsunun kedisinin uzerine syrup dokmustum yanlislikla o da yikarken baya sorun olmustu ;D

• çekirdek çıtlarım:) burayi kontrol ederim boş zamanımda sinek öldürürüm şaka:)

• bende masturbasyon yaparım,hayatın gerçekleri.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben aşırı derecede kendimle ilgilenmeye başladım son zamanlarda.Saç diplerim minicik çıksa hemen boyuyorum.Tırnaklarım hafif uzar gibi olunca kökten kesiyorum.Habire saçıma bakım maskesiydi,canlandırıcı kremlerdi bir sürü şeyler sürüyorum.Vücudumu nemlendiriyorum.Ojelerim dökülmeden sürekli oje değiştiriyorum.Dişlerimi fırçalamaktan diş etlerim aşındı.Günde bir kaç kez üst değiştiriyorum.Hiç durmadan yiyecek bişeyler yapıyorum.Kendimle uğraşacak yer kalmayınca yeğenimi yıkıyorum durup durup.Saç dışındaki bütün işlemleri ona da uyguluyorum.Sinirlerim çok bozuk uğraşacak bi şeyler arıyorum sürekli kendime...

• noldu sana canim ya ;/

• Öncekileri Göster
    • bi hobi filan yok mu? disarda takil filan evde kaldikca kendi kendine is ararsin boyle ;/

• Hobilerimin hepsini yok ettim.Dışarı bana ilginç gelmiyo.24 saat evin içinde bir aşağı bir yukarı koşturup duruyorum:))

• genelde internette oluyorum ,onun dışında oje yenileme ( zamanı gelmemişse bile ) ,değişik saç modelleri yapma gibi boş işlerle uğraşıyorum :)

• manikur..

• internet:/

• Cok yakında cafe var :) Her sıkıldıgımda oraya gidip oturuyorum :) bomboş oldugu icin genellikle orada calısan abla ile konusuyorum :))

• Yorganı üstüme çekip gözlerimi kapatıyorum :)

• saçlarımla oynarım en çok..

• evdeysem internete takılırım.dışarıdaysam ve elimde oyalanacak kitap, dergi vs. gibi yazılı bir materyal yoksa, aklımdan dört veya beş haneli bir rakam tutup, obeb ve okeklerini hesaplamaya çalışırım:)

• Askerde nöbet tutarken işe yarıyordu obeb okek hesaplamak. Askerde IQ'umu böyle korudum. Tavsiye ederim.

• sağolasın aklımda bulunsun, askerliği yaparken de kullanırım artık:))

• müzik dinlerim

Yükleniyor...