Fenerbahçe Galatasaray?

Yarın Fenerbahçe Galatasaray derbisi var sizce kim alır derbiyi?

0|0
4|9

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaray tabi sorumu bu

0|0
    0|0
  • Gs diyorum

0|0
    0|0
  • GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Fener alir gibi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 17 sene olması bir şey değistirmeyecek çünkü her derbi zorlu ve heyecanlı olur özellikle Türkiye de sadece Fenebahçe taraftarının kadıköydeki inanılmaz desteğinin de sayesinde BJK 12
    TS 17 GS 17 senedir yenemiyor fakat bu işler tek maçla değişir. Ama Fenerbahçe taraftarı kendisine armağan edilen 12 numarayı çok iyi şekilde karşılığını veriyor. Her takımın taraftarı tam destek verir tribünlerde Türkiye de ama Fenerbahçe de olay başka ne ultra aslan ne Çarşı gibi çok takip etmeyenlerin bildiği bir taraftar grubu yok ama maçlara etkisi çok fazla. GFB var en bilindik olarak belki de diğerlerini bilenler bunu bilmiyordur özellikle kızlardan.

0|0
    0|0
  • Ne derbisi? Derbi filan değil. Fenerin en rahat puan aldığı maçlardan birisi bu.

0|0
    0|0
    • 13gün

Öncelikle saygılıdan ziyade o maçların zorluğu var 17 sene olmuş olabilir fakat Volkanda açıkladı 2003ten bu yana derbilerdeydim ( Rüştü yedeği idi eskiden) hiç bir maç kolay kazanılmadı bu tarz maçlar her daim sıkıntılı oldu ve şu 17 sene de her maç zorlu şekilde geçti galatasarayın en kötü günlerinde bile kimse MU maçı ile karıştırmasın, tribünler full çekecek ama bu maçın zorluğu çok daha fazla. "Dedi"

• 13gün

@My0neS Volkandan da senden de eski Kadıköylü bir Fenerbahceliyim. Parantez icinde kimin kimin yedeği olduğunu yazmana gerek yoktu. Tabii ki bu futbol ve top yuvarlaktir. Her sonuç olabilir. Ama Kadikoyden iddiamız her daim sürer.

• 13gün

Tabi ki kazanmak için gidilir ama buna Derbi değil demek hakaret olur. Dünyanın en büyük derbisi olarak seçildi FB-GS derbisi.

• Fener koycek

0|0
    0|0
  • 17 yıldır umudum var.

0|0
    0|0
  • @sibeell1903 @halaycıbaşı @melike80 gençler sakin olun babanız geldi. ÇARŞI

0|0
    0|0
  • berabere biter

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • En son ilk okula gidiyordum ben Gs galibiyetini gördüğümde var gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • gs iyi oynayacagı için degil fener egosu yuzunden vercek bu maçı...

0|0
    0|0
    • 13gün

Sen oyuncularımızı nereden tanıyorsunda konuşuorsun?
      2-3 kişi kesin fenerbahçe yener tarzı yazdı diye oyunculara nasıl bağlıyorsun sen?

Yükleniyor...