Capraz bag kopmasi hakkinda yardim

On capraz baglarim kopmustu ayrica meniskus yirtiklarida mevcut. Ameliyatsiz iyilesmem mumkun degil bircok doktorla irtibata gectim ama azda olsa bir korku var bende. Bu tur ameliyat gecirenler ya da bilgisi olanlar yardimci olurlar mi? Tedavi yorucu ve zor bir surec mi? Ne kadar zaman sonra normal bir sekilde yuruyebilirim?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süreçte atlatırsın

sporu bırakman gerekebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sporcumusun? sporcular geçiriyo oynamaya devam ediyolar. tıp gelişti . tabiki zor dur tedavi süreci

0|0
    0|0
  • öncelikle her ameliyatta bir risk mutlaka vardır.. milyonluk ihtimallerde hatalar olabiliyor.

artık tıp ilerledi ve çağdaş yöntemlerle robotlarla yapılıyor bu ameliyatlar iyi bir doktorla birlikte herşey yolunda gidecektir. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nişanlım geçirdi menisküs ameliyatı.. biraz zorlanırsın ama sağlığı ihmal etmemek lazım

0|0
    0|0
  • ya bu sakatlığı çoğu sporcu yaşıyor,ve 6 ay falan sürüyor sanırsam sezonu kapatıyor oyuncular. :(

JOSH SHIPP'IM :(

0|0
    0|0
  • Bu bir çok sporcuda oluyor ama ameliyattan sonra spor hayatına devam ediyorlar

0|0
    0|0
  • eniştemin çapraz bağları koptu hafif aksıyor

0|0
    0|0
    • Bu eniştesini iki lafın arasanına sokan kızlara sinir oluyorum."Enişteminde var, eniştemde oldu, eniştem de yakışıklı." iki lafın arasına bile eniştesini sokan kızlar var ya deli oluyorum.Enişten seçimini yapmış sen daha ne ortalık karıştırıyorsun şimdi!

• ameliyat şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...