Gerçektende Türkiyeyi futbol mu uyutuyor?

bakıyorumda futbol bir bitti gezi olayları başladı . futbol bir bitti artık televizyon danda biz zevk almamaya başladık. anca trt de tekara yayın şunu bunu izliyoz. futbol sezonu bir kapandımı arkadaş türkiyede olaylar oluyo. bir derbi olsun Tüm Türkiye maça kitleniyor. Sizcede Türkiyeye futbol uyutmuyor mu?

• Evet Uyutuyor belli zaten
    33% (1)100% (4)71% (5)Oy Ver
  • Hayır uyutmuyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilemedimki şimdi .
    67% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Oğlum bak uyuttuğu ne kadar belli bir futbol bitti nasıl sorular soruyon işin gücün yok mu?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyom öyle ankete basıp gitcem ben
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• D YE BASMAK LAZIMDI AMA a YA BASTIM NEYSE bak seni baya uyandırmış aklşın yavaş yavaş yerine gelmiş hocam. belki sezon sonu transferleri olmasa kesin isyan çıkar ülkede

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilemedimki şimdi .

0|0
    0|1
  • Futbol uyutmuyor sadece aşık ediyor.Nasıl bir sevgilibaşkasını görmüyorsa futbolseverde öyledir.Bilir ki sezon sonunda aşkından 3 ay ayrı kalcak ama bu mutlu bir ayrılıktır çünkü yine bilirki sezon tekrar başlıyacak

0|0
    0|1
  • Bilemedimki şimdi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Futbolun, altyapıyı elinde tutanlarca bir uyutma aracı olarak kullanıldığı tartışılamaz. Bunun resmi düzeyde açıkça dillendirildiği örnekleri de yaşanmıştır. İber Yarımadası gibi :)

Mesele, futbolla kurulan ilişkinin sadece pasif/edilgen düzeyde yani salt "seyirci kimliği" üzerinden devam edişi. İşte bu kötü. Halbuki futbol, takım oyunu olması itibariyle biriktirmeye, dayanışmaya ve kazanmaya elverişli bir alan. Bu anlamda umutsuz gençler, mahalli kulüplerde örgütlenebilir, ve bu örgütlenmeden de -futbolun az önce bahsettiğim hasletleri doğrultusunda- pekala güzel bir potansiyel yakalanabilir.

Keselim burada :)

Yani A diyorum beyim :)

0|1
    0|0
  • maalesef evet

0|1
    0|0
  • Futbola aşıgız açık ve net

0|1
    0|0
  • evet uyutuyo bence aabartı insanlar maç yüzünden birbirine zarar vermeye başladı

0|1
    0|0
  • Evet uyutuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...