Ben seni çözdüm aslında dedim hemen aradı???

2 3 gün beni aramadı ondan önce nadirde olsa arıyordu. sonra ona bir mesaj attım " sorun ne:) sen bile kendini çözemezken ben seni çözdüm aslında " dedim hemen aradı. 3 gündür beni neden arayamadığını anlattı işlerini yatıklarını sonra ne o mesaj yazmışsın çözmek felan dedi. ben " evet çözdüm " dedim. " kafanda kurgulayıp kurgulayııp yazıyorsun neyi çözdün "dedi. ben"bi ara anlatırım " o " yanımda uzun uzun anlatırsın neyi çözdüğünü " dedi sonra nasılsın iyimisin sonra görüşürüz dedi kapattı..B-NEDEN BANA KAFANDA KURGULUYORSUN DEDİ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ya 30 u geçmişsin ama kalkmış burada sorduğuna bak. Ortadan birşey anlattın, söylediğin bir söze karşılık "arayıp kafanda kurguluyorsun yazıyorsun" dedi diye neden söyledi diye soruyorsun. Buradan ne anlam çıkarmalıyız sence? Binlerce komplo teorileri kurabiliriz. Bir şeyini görmüş yakalamış olsan ok bizde yorum yapalım ama sen bile anladın mı kendini neden söyledin çözdüm lafını?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne bekliyorsun. kaybetme korkusu sarmış adamı. terk edilme kaygısı. anlasılan sesinde bunu anlamayınca emin olunca kapatmış

0|0
    0|0
    • bu korkuyu nasıl onun bilinç altına işlerim nasıl beni kaybettiğini ona anlatırım ya da ne bileyim ne yapmalıyım da davranışlarını değiştirmeli

• bunun için enerjini cabalamak yerine seni hak eden seni gercekten seven ve en önemlisi sana deger veren birini bulabilirsin.

• Aldattığının açığa çıktığından korkup şüphelenen erkek modeli...

+Çözdüm ben seni..

+Aşkım inan ki sarhoştum hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • senle cinsellik istediğini düşünmüş olabilir oda bunu düşündüğü anlamış olmana sevinmiştir yoksa diğer konularda zaten anlaşırsınız bu konu biraz düşündürücü aklı cinselliğe gitmiştir

0|0
    0|0
  • kafanda kurguluyorsun da o yuzden, insanlar kişiliklerini kendinden bile saklarlar iyi bir davranış bilimci değilsen analiz yeteneğin 0 ın altındadır gerisi ise anlattığın masal

0|0
    0|0
    • iyi de neyi çözdüğümü söylemedim ki sadece ima ettim ortada demek ki çözülecek bir durum var öyle değil mi?

• kuruduğun cümleyi anlamadım desem

• o zaman çocuk haklı salla gitsin.

• Bişeyi çözmül olmudugunu düsünmüyoror.Ve olayları senin abartıp kafana göre yşasdıgını düsündügü için öyle demişl olabli.

0|0
    0|0
    • gerçekten öyle mi dersin

• Başka birini ne düsündügünü nlamk zor ama kendimden yola çıkarak empati yapıyorum ve vardım sonuç bu malese

• Farklı Bişey Değil Kadınların Her Zaman Yaptığı Bişeyi Sölemiş Sana :)

0|0
    0|0
    • ben mi haksızım gerçekden kurguluyor muyum yani o masum öyle mi

• sen haksızsın demedim kadınlar genelde kurgular ve buna kendini inandırırlar...

• sen bilof salmışın oda yutmuş yanındakı hatunu gördüğünü krıdğı cevzlrı öğrndğini snmış :)

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin hımmm bilmem ondan beklemem

• hayatında beklemdiğin yerden bir soruyla karşlşmadınmı konu insnsa herşeyı bekle :))

Kızlar Ne Diyor 1

• yakalandım mı acaba düşüncesi gibi bişey ...

0|0
    0|0
    • öğle mi dersin o zaman birşeyler var

• ya yedeklerde birisi var ya da havalı bir tip bilemiyorum ki tanımıyorum onu

Yükleniyor...