Bjk gördü hakem gol yicek hemen kırmızı kart gösterdi sizce kırmızı kart doğru mu?

Hakem gördü Bjk puan kaybedicek orta sahada kırmızı çıkardı sizce hakem doğru mu karar verdi.

• Evet doğru karar.
    80% (4)39% (7)48% (11)Oy Ver
  • Hayır doğru karar değil.
    0% (0)17% (3)13% (3)Oy Ver
  • Bjkliyim ama 11 maç 7 si Bjk değil hakem konuşuldu yeter kıyak yapmayın bize.
    20% (1)28% (5)26% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)16% (3)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakemim diye geçiriyorsun orta sahada kırmızı çıkardı diye tatava yapıyorsun , kırmızının bölgesi olmaz müdahale sertse isterse kendi yara sahasında olsun kırmızıdır
    Aksam spor programlarinda kırmızı değil diyeni duymadım. Bekir Atibanin ayağına direk müdahale ediyor , eğer son anda çekse sari ama ayağını geri çekmediği için kırmızı diyorlar. Atiba nin şansı havada olması , eğer yerde olsa sakatlanirdi
    Ayrıca adananın penaltısını da yorumla bakalım , Atınç rakibe dokunmadı bile , bu penaltı mi mahalle hakemi de bakalım

0|0
    0|1
  • Bu poziziyonda kırmızı kart abartıdır bu bariz ortada sarı kart ideal dikkat ederseniz faul yapan oyuncu Atiba'ya birşeyler söyledi Atiba'da hakemle konuştu ancak hakem kararını değiştirmedi.

0|1
    0|1
    • 16gün

Aksam spor programlarinda kırmızı değil diyeni duymadım. Bekir Atibanin ayağına direk müdahale ediyor , eğer son anda çekse sari ama ayağını geri çekmediği için kırmızı diyorlar. Atiba nin şansı havada olması , eğer yerde olsa sakatlanirdi
      Ayrıca adananın penaltısını da yorumla bakalım , Atınç rakibe dokunmadı bile , bu penaltı mi

• 15gün

Dostum bunu gördügum için seninle paylaştım diğer gazetelerde de vardır belki araştırmak lazim ama sonuçta müdahale olmadığını göstermek istedim , neyse hayırlısı :)

• 15gün

@KurabiYe eyw :)

• Maçı izlemedim

0|0
    0|0
  • Allahtan korkun lan sana dışarıda bu haraketi yapsalar beni öldürmeye çalıştı diye polise gidersin

0|2
    0|1
    • 16gün

Atiba sakatlanmadı biliyorsun dimi hemen ayağa kalktı. Neden sakatlanmadı ozaman.

• 16gün

ulan sen 2011 deki şikelerin hesabını ver hadi yaylan şimdi :D

• 16gün

2016 dayız biliyorsun dimi sen yarı atı kime aldın şike ile aldık biz bu kupayı diyen kimdi ha bu arada yaylanıcak olan sensin bunu bile bilmiyiyorsun dimi.

• Kesin kırmızı kart ama zaten Beşiktaş çok rahat oynadı adana çok kötüydü

0|1
    0|1
    • 16gün

Ondan mı 2-1 zor yendi. Bu pozisyona kırmızı kart diyen ya futbol anlamıyordur ya 8 taşlıdır.

• 16gün

Sen maçı izlememişsin demekki 7enevbahceli kaç tane gol kaçtı

• Sarı kartlık pozisyon. Kırmızı abartı oldu.

0|1
    0|2
Yükleniyor...