Tanımadığınız bir erkekten hoşlanır mıydınız?

otobüste bir erkek görüyorsunuz hoş bir çocuk ama çocukta sizi çok beğeniyor size sürekli bakıyor. nasıl bir tepki verirdiniz? hoş dediysek bakarak içime düşmesini istemem mi? yoksa baksın hatta konuşabiliyorsa gelsin konussun mu diyorsunuz yoksa başka türlü şeylermi düşünüyorsunuz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanırdım bakışalım ama içime düşmesin gelsin konuşsun

0|0
    0|0
    • sıkıntıda orda aslında ne konssun?

• evet yaptığın şeyden bır kere pışman olursun, yapmadığın şeyden ömür boyu ;)

• bu sözü arkadaşım söylemişti bana. başka bir konuda ama hala pişmanım. evlendi ama hala pişmanım... yarama tuz bastın şimdi

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kere başıma geldi... Eleman fena değildi de ben kendimi 'güzel hissediyordum' işte bütün mesele de buydu...

0|0
    0|0
  • gozlererin icine bakip ona karsi güllerim. ve yanima gelmesini beklerim. gerekirse bile onun indiyi durakda inerim :)

0|0
    0|0
    • erkek gözüyle cevaplamıssın gibi görünüyor:)

• keşke herkes kız senin gibi olsa:D

• Sevgilimden ayrılmışsam, üzgünsem, sinirliysem ve ya sevgilimi kızdırmak için gidip yanına otururdum ya da dediğim gibi ayrılmış ve barışmamız imkansızsa ve karşımdaki gerçekten çok yakışıklı ve tatlıysa ve benimle gerçekten ilgileniyorsa bende bakar ve ilgilenirim dediğim gibi yanına otururum ve o konuşmuyosa bilsem bile ineceğim durağı bilmiyomuş gibi yapar sorarım gibi şeyler işte :)

0|0
    0|0
  • kızların bir çogu gelip konuşmanı bekler ama ben öyle düşünmüyorum mesela otobüste birisine devamlı bakıyorsam sadece begendigimdendir kızlarada bakarım kıyafeti hoştur falan dikkat çeker begenerek bakarım (lezbiyenlige çekmeyin hemen :D )

erkeklerden sadece konuşma tarzı,düşünme tarzı,karakteri,farklılıgına bakarak etkilenirim sıradan degilse zaten erkilenmiştirim bile :)

bence arkadaşca yaklaş..

0|0
    0|0
  • Kızlar erkekler gibi görerek etkilenmezler ama etkilendiysem de çok karizmatik bir bahaneyle gelip konuşmasını isterim

tanımadığım kişilerde ilk adımı atamayacağım kusura bakmayın..:D

0|0
    0|0
    • evet genelde kızlarda pskoloji böyledir sanırım. ama benm merak ettiğim kızda bakıyor ama pek pas vermiyorsa ? bakmak pas vermek değildir:) pas için ekstra bişeyler lazım

• boşwer

ben bile ediyorum bazen..:D

• teşekkr ederim cevaplar için

• Kumral ya da sarısınsa hoslanırım esmerse beğenmiyorum

0|0
    1|0
  • Daha yakından tanımak istersem numaramı küçük bir kağıda yazıp ineceğim durakta eline sıkıştırırım :))

0|0
    0|0
    • keşke öyle yürekli bir kız çıksaydı:) ama bunu kaç kız yapar orasıda muallak:)

• brad pitt olmalı bunun için..:D

• burdaki kızlar bayağı cesaretli

Erkekler Ne Diyor 3

• benimle sevişir misin demelerini mi bekliyoruz :))

0|0
    0|0
  • Topmusun ?

0|0
    0|0
  • İlk tepkim...Sevişelim mi ? olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...