Sevdiğiniz kızı ilgisiz bırakır mısınız?

sevdiğiniz kızı çok yoğun olsanınz dahi ilgisiz bırakır mısınız? yani 3 4 gün aramadan ve hiç mesaj atmadan durur musunuz? sevgili değil SEVDİĞİNİZ KIZ ya da ERKEK?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• açıkçası ben bırakırdım. sonunda ne mi oldu :D tekmeyi yedim:)

1|0
    0|0
    • sen neden bırakıyordun ilgisiz

• erkekler kızlar gibi değil. malesef diyorum. umarım mutluluğu bulabilirsin...

• teşekkür ederim sende kib

Erkekler Ne Diyor 14

• Seven insan sesini duymadan duramaz la 3-4 gundur aramıyosa sevmıyodur .

0|0
    0|0
    • peki soruyorum net cevap da vermiyor açıklama yapmıyor

• Evet. Ben 10 gundur aramıyorum. Kavgalıyız. Oda aramıyor. Ama ne ben ayrılabılıcem, Ne de o. Sonuc bellı, Sadece stres atıyoruz.

0|0
    0|0
    • ama biz kavgalı değiliz

• Yakalanırsam dıye korkmaz. Neden ? Sen arayamıyorsun cunku ısı cok. Belkı baska bı kadınada sana soyledıklerının aynısını soyledı o kadında o yuzden aramıyor. Belkıde o yuzden sen baska bı sevgılısı oldugu halde fark etmedın ? Diger kadında senı fark etmedı ? Hem ıstedıgınde gelıyor hem aramıyor. Bı b.kluk mutlaka var. Ayrıca sevgılı olmadan bırlıkte yasadıgınız bırı varsa, Bu bırınınde mantıklı ve sorumluluk sahıbı bırı olması gerek. Her ınsanla sevgılı olmadan olmaz bence. Secimlere dikkat

• sevgili olmadan birlikte yaşadıgım biri yok sevgili olayına karşıyım.bi b.kluk var da ne ? onu çmzemedim

• belki ilgisiz bırakırsam bana karşı ilgisi artar :/

ilk başta bolca ilgi gösterip sonra bir anda ilgiyi kesme taktiği uygulayan erkekler tanıyorum gözlemlerime göre baya işe yarıyordu.

0|0
    0|0
    • bundan dolayı mı dersin ama yazdığım mejsalarada cevap gelmeyince bende sogudum aramıyoz yazmıyrum

• genelde ilgi manyağı yaparım ama nedense benimle çıkanların kısmeti açılıyor ben ayrıldıktan sonra en fazla 4 ayda evleniyorlar

0|0
    0|0
  • Whatsapp da durmadan last seen ine bakabilmek için telefonun şarj aletini k*çımda taşıyan bir insanım.3-4 gün aramayacaksa meteor düşsün kafasına...

0|0
    0|0
  • seversem her gün mutlaka ararım sorarım dayanamam zaten habersiz

0|0
    0|0
  • yok günde 1 kere olmadı 3-4 günde bir kere ararım

0|0
    0|0
  • hayır asla ilgisiz bırakmam.

0|0
    0|0
    • bende böyle düşünüyorum aramıor sormuyorsa önemsemiyordur

• Çatlar insan çatlar!

0|0
    0|0
    • 3 haftadrı bu şekilde ne yapacağımı şaşırdım

• Artık halka açılmanın vakti gelmiş. Sallıcan artık yapcak bişey yok.

• Kesinlikle yapilir, karsinin tepkisini gormek icin; cunku kacan kovalanir

0|0
    0|0
    • bu durumda ben nasıl davranmalıyım

• Onun istedigi simdi senin ilgilenmen benceşu anbiraz sen de ilgilen sonra isler tekrar duzelir

• öyle olsa aradığımda meşgule almazdı 4 5 kez arıyorum meşkule alıyor geçen hafta attığım mesajlara cevap bile vermiyordu

• çok saçma bir soru bu insan seviyosa ilgiye boğar ilgisiz bırakmaz bırakırsa maldır zaten

0|0
    0|0
    • yanında sevgisini hissediyorum ama uzaklaşınca değişiyor

• yok teslim etme olayı evlilik düşünüyorduk 6 yıl sonra ilk kez bir yakınlaşmamız oldu zaten ne kadar daha bu şekilde devam eder ki evlilik teklifi etmez me adım atmazsa benim varlıgımı unutmak zorunda

• aynen bencede o kadar zamandan sonra hakkındır bence oyalamıyosa ciddiyse söle gelsin istesin ık mık yaparsa anlaki başka birşeyin peşinde o dikkatli ol ciddi olan adam yüzük takar en azından bir söz yani yanlış mıyım

• bir keresinde uzun süre 10-15 gün hiç haberleşememiştik .s

0|0
    0|0
  • Bazen öyle olaylar ve şeyler üst üste geliyor ki istemeden bile araya bir ilgisizlik giriyor..

0|0
    0|0
  • Bırakmazdım..Seven ilgisiz bırakmaz, eight bırakır ^_^

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...