5 kilo vermem gerekiyor spora başladım ama aynı zamanda da sıkılaşmak istiyorum neler yapabilirim sportif arkadaşlar?

Özellikle bôyle düzenli spor yapan bu işlerden anlayan arkadaşlara soruyorum? Ne kadar zaman alır gözle görülür bir sonuç almam? Sabah kahvaltıda iki yumurta yiyorum. Fıstık olsun ceviz olsun sağlıklı yağları çok tüketiyorum et yemeyen ben özelllikle et yemeye başladım meyveyi de sadece sabah aç karnına yiyorum hayatımdan ekmek makarna pilav üçlüsünü ve tuzu çıkardım. Süt içiyorum gün kurusu kayısı yiyorum. Akşam yemeğini de saat en fazla 5 buçukta yiyorum. Ne yapabilirim ek olarak?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şekeri çıkarmadan olmaz bu iş, sabah ilk işin bir bardak ılık su içmek olmalı. Kahvaltıyı çok iyi yapmalısın, akşama kadar azalta azalta gidip en az akşam yiyeceksin ve salata ile yoğurdu ihmal etmeyeceksin. Hatta bazen akşamları bir kase çorba ve salata yemelisin. Fındık ve cevizi abartma amacın kas değil, Kilo vermek. Kilonu bilmediğim için sarkma için nrt bir şey diyemem ama en aza indirmek için yağlardan kurtularak Kilo vermelşsin ve egzersizi unutma her gün. Bölgesel hareketler çalış. Başarılar

0|0
    0|0
    • Şekeri 10 gündür hiç ağzıma sürmüyorum. Çikolata abur cubur hiç yemiuorum. Arkadaşlarım pasta yerken ben diyetimi kanije kalesini savunur gibi savundum valla içim gitse de :( Ekmek de hiç yemiyorum zaten kepeliymiş yulafmış hiçbir çeşidini. Yoğurdu öğlen yiyorum bir kase tarçınla karıştırıp bu yanlış değildir umarım. Bu arada çok teşekkür ederimm

• Tarçın hazmı hızlandırır, doğru yoldasın. Kanije kalesini savunmaya devam, rica ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Spordan önce 1 kupa şekersiz kahve iç sabah kalkar kalkmaz yarım litre su ve gün bitene kadar 30 kilo için 1 litre su icmelisin şeker hiç kullanma ekmekte yeme undan uzak dur aşırı yağlı yemeklerden de uzak dur kardio yap spordan sonra 15 dakika koşu bisiklet falan üstüne 15 dakika da mekik çek hafta da 3 gün yap bunu eğer düzgün disiplinli bir şekilde yaparsan 4 aya büyük değişim olur

0|0
    0|0
  • Gözle görülür sıkılaşma vs istiyorsan fitness ile azmine bağlı 2-3 ayda gözle görülür bişey elde edersin. Pilavı çıkarttım diyorsunda karbonhidrat ihtiyacını neyden karşılayacaksın? İhtiyacında geçtim etten aldığın protein neyle sentezlenecek? Bu şekilde bilinçsiz yaparsan biraz zor

0|0
    0|0
    • Bilinçsizce değil aslında gayet araştırdım bu konuyu.. Bulgur pilavı evet zaten saglıklı ama pirinç pilavı sağlıksız larbonhidrat ve sağlıksız larbonhidratlar tokluk verse de anlık olarak, kan şekerini çabuk düşürüyor. E ben zaten üniversite öğrencisiyim evimden uzaktayım yurtta çıkan yemeklerin içinden yiyebileceklerimi seçmeye çalışıyorum mecburen. İşim çok zor ya of :(

• Yanlış. Aldığın karbonhidrat önce glikoza çevrilir sonrasında kaslara glikojen olarak aktarılır. Kan şekerinin düşmesi pump etkisini arttırır. Kanlar kasa hücum eder buda kasa bol bol protein glikojen denektir. Su çektikçe daha dolgun daha sıkı gözükürsün.

• 0|0
    0|0
  • Senin yapacağın squat + karın 2 ay böyle devam et gözle görülür değişimi gör sonra omuz trapez falan eklersin programa

0|0
    0|0
  • uzun surer anlatmam

0|0
    0|0
    • Dil dökmemişsin ki özet geçmişsinnnn

• dogru soyluyon😂😂

• Antreman programın güzel olsun hareketleri doğru yap

0|0
    0|0
  • En önemlisi sabır. 1 ayda gözle görülür sonuç alamadım diye pes etme. Uzun sürer

0|0
    0|0
  • 5 kiloyu 2 ayda verirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Plates yap sıkılaşmak istiyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...