Çekimlere gitsem kızarmı ?

Baya bir ay oldu himile kıyafetleri satan bir firmanın katalog reklamı görgüydüm ve öylesine başvuru yapmıştım model için ,

Sabah kalktığımda email ıme mesaj gelmiş haftaya Pazartesi gunü ofise carigiyorlar beni başvurum kabul olmuş :) çok heyecanlandim ve sevindim :)

Ana tek sorun eşimin bunların hiç birinden haberi yok eğer öğrense kesin keser beni ya da boşar :(

Ama bide saten öyle kataloglara hiç bakmaz öğrenmez diyorum , ama ya öğrenirse ?

Ne yapacağımı şaşırdım vallaha

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Niye eşinden gizli saklı iş yapıyorsun, sana çok güveniyorum dediğinde yüzün kızarmayacak mı? Bu iş düzgün bişey olmaz diyosan açık açık konuş hatta beraber gidin, yok olmaz gerçekten beni boşar diyosan da ne diye adamın sinirleri ile oynuyosun ki :S

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence sen bu hayali unut yoksa senin pekte hayırlı bir sonuç olmayacak. Düşünsene hamilesin diye kıyafetlere baktığını ve seni gördüğünü. Resim çektirdiğine mi kızsın yoksa ondan gizli iş çevirdiğine mi? Bence bir düşün?!

0|0
    0|0
  • Yeltenme öyle bişey yok :D

Bi çekime çağırıyorlar 100 kişiyi, içlerinden birini alıyorlar. Günlük 500 poz verdiyorlar sonra da 30 lira verip gönderiyorlar.

Yoksa kaç kişi başvuruyor oraya. Sana bana mı kaldı ajanslar :D

0|0
    1|0
    • Geri zekalı zevzek sana soran oldumu :)

Evet bana kaldı kuzum ne oldu gücünemi gitti :)

• Lan ne salaksın ya :)

Samimi cevap verdiğime pişman oldum. Sen yeni bir soru daha sor burdakilere

Kaç kişi ajanslara başvurmuş, kaç kişi kabul edilmiş, kaç kişi çağırılmış çekimlere bir sor.

Harbi senin o beynini... Neyse :) Enteresansın.

• evli bir kadınsan önce eşinle konuş danış o şeklde bir yola çık yoksa öbür türlü haksız duruma düşersin...

0|0
    0|0
  • Ne tür kıyafetler tanıtacağınıza bağlı. Yinede eşinizden gizli yapmamalısınız ve konuyu eşinize açın, çok yapmak istediğinizi belirtin ve o da sizinle birlikte gelsin çekimlere. Tabi öncesinde görüşmeye gidip detayları öğrenebilirsiniz. Tutupta iççamaşırı veya gece kıyafeti katoloğu çekimi olursa zor durumda kalmayın diye :D

0|0
    0|0
    • Yok cekim icerigi sadece anne kıyafetleri vs ,

Yani iç çamaşırı felan deyil

• Gidebilirsin bence. Kocan velki farketmez ama sen kendini kandırma bence. kocana karşı yalancı durumuna düşürme kendini. Kocan bilmese bile sen bileceksin, bir yalanla yaşamak kolay değil :)

• hamileliğini senin kadar konu eden bir kadın olmamıştır. ne zaman senden bir soru gelse hamileliğin konunun ana başlığı

0|0
    0|0
    • Cevaplama sende ozaman soruları :)

• cevaplama gereği hissettim, hamileysen allah tamamına erdirsin de bu kadar konu edip nazara gelme diye dedim, ama işte sen içinde fesatlık var ki böyle tepki verdin.

• Haber vermeden bir işe kalkışma. Bir macera gerçek hayattan daha önemli değildir.

0|0
    0|0
  • Bu konuda problem çıkmayacagından emin olun ve işi öyle kabul edin. Çekimlerden önce sizinle sözleşme yapılır ve sonrada bu fotograflar reklam amaclı gazeteye bıle verılebılır ve ımzanız oldugu ıcın ıtıraz da edemezsınız.

0|0
    0|0
  • sız kadınlar tam t. benım eşim yapacak bende ogrenıcem . şuuuutttt

0|0
    0|0
  • fakeagent diye bir site var, göz at derim :))

0|0
    0|0
  • böyle bir resim düşün hafta sonu tüm gazatelerde boy boy cıktı ya da bir akrabası gördü.

bilbord tüm sehirde yayıldım.

o resimlerin tüm kullanım hakkı ajanslar ait istediği yere satar resmi.

0|0
    0|0
  • bence otur konus extra gelir de bikini giymiyecem ya ayatım sıkıntı olmaz de, çocuklarımıza birikim de, sende çok çalışıyosun destek olayım de de işte bizmi öğretek

0|0
    0|0
  • Bizim türk kızları bu işte yav gemen kocadan gizli bu haltı nasıl yaparız onun derdindeler manken olcakmış karnı burnunda kadın gibi kadın olun yaw

0|0
    0|0
  • Yaşayacağın bir kaç heyecan geleceğini tehlikeye atacaksa girme bu riske derim ben...

0|0
    0|0
  • git habersiz resim çektir de aile içi kaos oluşsun :p

0|0
    0|0
  • Bi bakıyosun Bulunduğun Şehirin BilBoardlarında Senin Boy Boy Afişlerin :)))

0|0
    0|0
  • sanat için soyun bakalım uygunmusun derlerse ne yapıcaksın

0|0
    0|0
  • Kızmaz

0|0
    0|0
  • eşine iç çamaşırı teklifi gelse sen ne yaparsın ? bayanlara yönelik bir dergide ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eşinden saklayacaksan yapma derim.sonuçları kötü olur.

1|0
    0|0
    • Tamam söylemek istiyorum , ama nasıl anlatsam ki ?

Sonuçta çıplak çekip felan deyil , yani anne kıyafetleri vs

• olduğu gibi anlat.

• Ya eşine söyle ya da vazgeç

1|0
    0|0
  • Eşinden gizli bişey yapma :)

0|0
    0|0
  • Önce eşine bilgi ver ondan habersiz birşey yapma. Gerekirse onu ikna et.

0|0
    0|0
  • ondan gizli yapmamalısın canımm :) şirinliğe falan vurarak belki ikna edebilrsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...