Asgari ücret artışlarının değerini biri bana açıklayabilirmi?

2007 yılında bir aracın 90 litre yakıt (mazot) deposu 180 tl ye dolarken 2013 yılında 383 tl ye doluyorsa, 2002 yılından beri asgari ücret artışlarının değerini biri bana açıklasın!

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• asgari ücret alanlar toplu taşıma araçlarını kullansın demenin bir başka yolu.

0|1
    0|0
    • yaşamasın demenin yoluda olabilir ev kiralarınıda hesaba katarsak

• cok guzel bir ornek verdin. gercekten mucize

• Bazıları hiç çalışmıyorda :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Petrol dolara endeksli olduğu için... (hay Allah dolar artmamış :)

uluslararası piyasalarda brent petrolün varili arttığı için (hay Allah 100 doların altına inmiş:)

Ozaman tek seçenek kaldı :)

0|0
    0|1
    • Toplu katliam yaptın ha :D

• Tamam. Anladık.

• sen ne ictin sabah sabah sevgi bizede yollasana ondan

• hıııııııııııııııı?:)))

0|1
    0|0
    • çok karışık değil be :) gayet basit asgari ücret 2002 yılında 160küsüt tl iken bugün 800küsür tl olmuş şu anki hükümet daha ne yapsın yazmış biride o yüzden bende bunu merak ettim :)

• hee çok artmış yani tabi daha neyapsın adamların hakkını yemiyemiyelim aaaa ayıp oluyor:D

• hahahah tabi canım aynen öyle :) kafama takılmıştı bende sabah sabah sormak istedim bu soruyu :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşağıda bazı arkadaşlar neden petrole endekledin demiş onlara sorayım

Önceden asgari ücrete 10 tane küçük altın alabılıyodun şimdi kaç tane alabılıyosun

Önceden asgari ücretle geçinip birikim bile yapabılıyodun şimdi çoğu asgari ücretle çalışan vatandaş bankaların borç batağında

Halen asgari ücret akp yönetiminde 260 liradan 800 küsür liraya çıktı diye savunan embesil yaratıklar gidin kafanıza sıkında bizim oksijenimizi israf etmeyin .

0|1
    0|0
  • hayaldi gerçekten girdi dostum

0|1
    0|0
  • Neden sadece benzine göre hesap yapıyorsun anlamadım insan eleştircek bir şey arayınca buluyor

0|1
    0|0
    • başka birsürü şey bulabilirim sana iyi ve kötü olarak

• kardes sen zaten benim muslumanligimi sorgulayamassin. ben sadece bil istedim genelde akp yi desteklemeyenler bu sekilde goruldugu icin. bende rizeliyim evet koylere yol yapti hatta duble yollar yapti trafik kazalari azaldi. iyiye iyi derim ben ama sen gel asgari ucretle ist da bir gecinmeyi dene sonra bana laf yetistir

• senle bu konuyu sabaha kadar tartisirim ama tlfdan giriyorum zor oluyor

• Niye mazota endeksledin ki? Asgari ücretliler araba kullanmıyor.

0|1
    0|0
    • niye kullanmak onların da hakkı değilmi. hak herkesin hakkı değilmi

• İETT'ye kim bincek o zaman? Hep adamları düşünme, belediyelere rant lazım.

• tabi o ayri bir konu

Yükleniyor...