Desibel rekoru kıran Beşiktaş taraftarının dünyanın ilk sessiz tezahüratını yapacak olmasını nasıl buluyorsunuz?

Beşiktaş Taraftarı Benfica maçında Dünyada ilk kez 1 dakika boyunca işaret diliyle Tezahürat yapacak. Dünyanın en çok ses yapan taraftarı duyarlılık için sessizce takımına destek verecek.

İyi ki Beşiktaşlıyım İyi ki şu renklerden başkasını görmüyor gözlerim.

0|0
11|12

Kızlar Ne Diyor 11

• Takımımla bir kez daha gurur duyuyorum iyiki Beşiktaşlıyım Süleyman Sebamızında dediği gibi iyi insan olmadan Beşiktaşlı olunmaz taraftarlar olarak bu sözü sonuna kadar hakediyoruz 🏁

0|2
    0|0
  • Müthiş bir ilk daha. Söyleyecek söz bulamıyorum.
    Umarım artık hiç bir takım ya da taraftar kendilerini bizle kıyaslamaz.

0|2
    0|0
  • En büyük aşk BeşiktAşk 😍😍 Böyle mükemmel bir takımın böyle de harika bir taraftarı olur 💃

0|1
    0|0
  • çok sempati duyduğum bir takım güzel düşünülmüş

0|1
    0|0
  • Beşiktaşimin farki iste.❤❤

0|1
    0|0
  • Oha laa boşuna aşkk değilim şu takıma 😍😍 çok ince düşünülmüş bayıldım.

0|1
    0|0
  • Kurban olurum kurban.

0|1
    0|0
  • Aşığımm bu takımaa😍😍😍 asaletii yeter

0|1
    0|0
  • güzel çok hoş bir çok insanın aynı anda yaptığını düşünmek harika bir görsel

0|0
    0|0
  • Bizim sevdamz baskaa

0|0
    0|0
  • biz yaparizzz 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İşte bu yüzden Beşiktaş. Futbol kupalar ve yıldızlardan ibaret değil hayatla iç içe
    Bir kez daha gurur duydum şanlı kartalın sevdalısı olmaktan

1|1
    0|2
  • aşktan öte bir şey bu <3

0|1
    0|0
  • Zekice. Duyma engelliler çok şaşıracak.

0|1
    0|0
  • helal olsun.

0|1
    0|0
  • tebrikler çarşıya yakışır bir davranış ama en yüksek ses rekoru Ultraslana ait

0|1
    0|3
    • 17gün

yav he he :D

• 17gün

uefa nın sitesinde var diyorsun ama gösterdiğin kaynaklar yeni şafak ve sabah :) bizde halı saha maçında 150 desibel yaptık ama rekor peşinde olmadığımız için kaynak yok. istersen bakkal amca ya sorabilirsin :)) guinness in sitesinde Galatasaray diye arama yaparsan resmi sonuçları görebilirsin. 2 3 ay önce amerika da Galatasaray ın rekoru geçilmiş. geçenlerin arasında beşiktaş yine yok? geçtiyse rekoru neden yok?

• hic adini vermeden şöyle bir soru sorarsaniz herkese; toplumsal olaylarda , sosyal sorumluluklarda ve hayatla ic ice olan taraftar kimdir? herkesin cevabi CARSI olur. Tebrikler.

0|0
    0|0
  • iyi buluyorum

0|0
    0|0
  • haayirlisi

0|0
    0|0
  • Desibel Rekoru? Galatasaray ı daha yeni geçtiler Guinness e göre?

0|0
    0|1
  • Besiktas bu yapar.

0|0
    0|0
  • Sempati duyduğum bir takım.

Güzel bir şey yapacakları...

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak tebrik ediyorum.

0|1
    0|0