Kapat

Normal bisiklet spor salonundaki bisikletlere donüştürülebilir mi?

Arkadaşlar benim normal bisikletim var bayadir duruyor kullanmıyorum hiç. Dışarısı çok soğuk çıkamıyorum, burda da spor salonundaki bisikletlerden satan yerler cok pahalı. Normal bisikleti spor salonlarindaki bisiklete donusturebilir miyim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ayak koyman lazım. Tekerliğin olduğu kısa masanın ayağı gibi düşün. O zaman öyle bir şey olur. Bide kaç km filan mesafe kat etmişin ölçer filan koy tamam olur o zaman. Çok basit sadece iki şey yapıcaksın. bir ayak yaptırman lazım bisikletin boyuna göre tekerliklerine göre uzunluğu değişir. Bide ölçer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabi neden olmasın.

1|0
    0|0
    • Peki bunu nasıl yapabilirim?

• Arka tekerini havada tutabilmek için demir doğrama ve kaynak atölyesinde özel bir aparat yaptırman gerekir.

• Normal kullan
    Transformers mi bu :)
    Bumblebee :)

1|0
    0|0
  • tabi olur

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • egzersiz bisikleti almaktan daha pahalıya mal olur - Bisiklet Trainer diye aratabilirsin

0|0
    0|0
  • Sanırım bir aparatı var ama araştırmak lazım

0|0
    0|0
  • olmaz. olsa bile ayni boşlukkta ayağinin gucu ile çeviriceksin çevirmeni zorlaştiricak bişey yok

0|0
    0|0
    • Vitesli bisiklet ayarlayabiliyorsun

• tekeri çıkardığınizda vites aparati nasıl durucak nasil sabitliyeceksiniz öyle fikir verdiniz bunuda soyleyin bakalim

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...