Lütfen bir bakın ya çok kafama takıldı........

Erkek arkadaşımın az önce başına gelmiş.Birden odadaki bütün kıyafetleri daılmış sonra koltuğa oturmuş birden bir rahatlama gelmiş gözünü kapamış biri çıkmış uzun boylu iri gözlü.ama diyo hiç korkmadım bir konuştuk alnına dokunmuş görevini söylicem falan demiş.bi duvarda da arapça yazılar yazıyomuş onu göstermiş.Bu nedir ya korktum yemin ederim noluyor

Güncellemeler:
değil ya.ama diyo çok rahatladım hiç bir korku olmadı gerçekten rahatladım mutluydum diyo

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Katatoni başlangıcı :A

1|0
    0|0
    • o ne ya nası konuşcam bunu onunla

Erkekler Ne Diyor 10

• ya sallıyo ya da halisilasyon görmüş

ama bence sallamış senı etkılemış baksana korkutup

senı tesellı edıcek

1|0
    0|0
  • belki uzak durman en iyisi.

0|0
    0|0
  • arkadasin namazinda niyazindami?evet bazi insanlara cin musallati olur istedikleri kilikta insana görünürler,arkadasin belki rüyasinda gördügünü dünyada sanmistir

0|0
    0|0
  • kızım oğlan baktı seni beceremeyecek, bari seçilmiş kişi oldum dersem, kendime ulvi bir hava katarsam o zaman bana hayır demez diye düşünmüştür. Nede olsa seçilmiş kişiye vereceksin ya ülkede malum tarikat şeyhine verirler hocaya verirler hacıya verirler. Vay çakal vay be ben onca katakulli yaptım ama bak benim bile aklıma gelmemişti bu dümen.

0|0
    0|0
  • cenabet cenabet yatarsa olacağı budur...

0|0
    0|0
  • Süveterini ters giydiyse demek ki...

0|0
    0|0
  • Mesih ilan edicek arkadasini ya da vahi gelicek birazdan :))))

0|0
    0|0
  • kizları kandırmak neden bu kadar basit cinler periler vb en sacma filmi izlet yinede korkuyorlar :))

0|0
    0|0
  • Argoda buna çok güzel bir cümle vardır

"G.tü açık yatmış"

0|0
    0|0
  • Dabbe filimin etkisinde kalmis ;)))sesli guldum:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tobe tobe. yalniz yazlniz evdeyim benide korkuttun ha.

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın seçilmiş kişi şanslısın.

1|0
    0|0
  • kizimmm senin derdin ne sabah sabah gidin yatin ya uykusuzluk sizde abzurtluk yaomis tovbe tovbeeee sinirletmeyin beniiii :D

0|0
    1|0
  • sevgilin hasta :((

1|0
    0|0
    • nası konuşucam asla kabul etmez bende söyliyemem zaten hem o kadar şey oluyor gerçek olup olmadığını nerden bliicem

Yükleniyor...