Sneijder'in oynadığım en büyük derbi Galatasaray-Fenerbahçe maçları sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

İnter-Milan maçlarında oynadım Elclasico çok farklı bir boyut ama kesinlikle oynadığım en büyük derbi Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmaları sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• ooo karadenizli yine bir gs maçı yine sen 😂 sneijder kendini gercekten galatasaraya ait hissediyor ve derbileri önemsiyor. taraftarlar arasındaki o çekişme futbolculara da yansıyor.
    yenicez inşallah 😊

0|1
    0|0
    • 21gün

İnş :) Aynen katılıyorum zaten dünyanın en büyük dergilerinden biri olduğu aşikar.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yabancı futbolcuların taraftarın ve medyanın durumuna göre verdikleri röpörtajlardan sıkıldım. Top oyna kardeşim bana konuşma. Bu ülkeye ne oyuncular geldi hiç kimse sizin kadar polemik olmadı. Önce adam ol futbolunun hakkını ver sonra konuş. Bizde de suç çok fazla. Çok yüz veriyoruz yabancı oyunculara.

Az iş çok laf. Sadece Sne için değil bu lafım genel yabancı futbolcular için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Pek samimi değil

0|2
    0|0
    • 21gün

Neden? Dünyanın sayılı dergilerinden olduğu herkesçe biliniyor bencede bu derbi çok farkı boyutta farklı bir rekabet.

• 21gün

Öyle de türkiye için bu geçerli. real barca ya da inter milan ya da river plate boca juniors gibi değil

• 21gün

Yo dünyanın sayılı derbileeindendir tabiki elclasico dediği gibi farklı boyut ama Inter Milan maçı Galatasaray Fenerbahçe maçıyla kıyaslanamaz bile GS FB çok daha büyük maç sadece Türk futbolu ya da ligi ne kadar izleniyordu vs bu tartışılır yoksa dünyadaki ilk 3 derbi arasındaydı.

• Yaranmaya çalışıyor

0|1
    0|0
  • saçma

0|1
    0|0
Yükleniyor...