Barfiks çekmek karın kası yapar mı?

Ben yaklaşık 10 gündür barfiks yapıyorum aletini aldım kapı üstüe asılanlardan. Kolaarım ve gögüslerin bayağı şişti karın bölgemde ağrı var ama göbek yok ama hiç bir belirginlikte çıkmadı. Barfks karın kasının çıkmasında etkili olur mu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Barfiks değilde kolların salık asılı durursan ve ayaklarını kaldırıp L pozisyonunu almayı tekrarlarsan o zaman çıkarır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• karın kasları belirli yonu olan kaslar değildir. sarmasık gibidirler. birden fazla farklı hareket yapman gerekir.

0|1
    0|0
  • bak bakalım nereler calısıyormus link

0|1
    0|0
    • ama şöyle yapabilirsin ayaklarını yukarı dogru cekebilirsin 90 derece olacak sekilde o zaman karın kasların hatta adonis kası denen yer o şekilde gelişiyor

• Barfiks aletinde , leg raise , hangin leg raise tarzı bara tutunurken ayaklarınla yapılan hareketleri yaparsan karın için etkili bir çalışma yapmış olursun.Dahası karın için yerde hareketler yapabilirsin.Barfiks hareketi , chin up , pull up olarak adlandılır temel olarak sırt çalışır , chin upta bu görev bicepse düşer.

0|1
    0|0
    • Siteye yeni geldin sanırım soru eski. Barfikse ara verdim yakında yine başlıycam

• Barfiks karın çalıştırmaz kardeşim omuz-kol-göğüs ve sırt çalıştırır. Karın için kondisyon hareketleri var

0|1
    0|0
  • En güzeli barfiks askısında asılı haldeyken bacaklarını kaldırmaktır.

0|1
    0|0
  • kardeş aleti nrdn aldn?

0|1
    0|0
  • Etkisi olur tabiki

0|1
    0|0
  • Çekerken karın kaslarını sıkma gerekiyor etkili olur bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...