Iyi geceler beyler bayanlar cecaplayın lütfen

evde kısa sürede kol göğüs karın kası yapmanın imkanı var mı? evde çalışanların uyguladğı bir prgram var mıacaba

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• link göğüs kası için birebir + olarak kolda gelişiyor

link özellikle bench le yaptığı arka kol kasının önerriim baya bir faydası oluyor yaptığım için biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• git dışarda yap :/

0|0
    1|1
  • beni kol karin gogus sana takak ha. hehehe

0|0
    0|0
  • burpee yapta gör :D

0|0
    0|0
  • zamanla olur hemen olmaz

0|0
    0|0
  • evde kendin imkanlarınla ağırlık kaldırabilirsin

0|0
    0|0
  • ne kadar zamanda mesela en kısa zamandan kastettiğin ne bir kaç arkadaşım fitnessla ilgilendiği halde spor salonunda 8 ayda yaptılar evde en az 1 seneni alır ama spor aletleri falan alırım diyorsan sıkı çalışmayla 4 ay diyorum sonuçta spor salonunda en fazla 2 saat geçiriyorsun onun dışında hiçbir şey yok evde günde 4 saatle 4 ay diyorum ama sor aletleri şart yoksa 1 yıl

0|0
    0|0
  • cecapliyorum evet var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şınav ile göğüs kaslarını çalıştırıp, mekik ile alt göğüs kaslarının çizgilerini çıkarabilirsin..

Kol kası için "Dumbell Curl"ı ve arka kol için "Dumbell Kickback"ı öneriyorum..

0|0
    0|0
  • evde ki çalışmalar bir yere kadar ve performansta çokta bir farklılık olmuyor.anca görüntüde olur.git bir spor salonuna vaktine kıy,en güzel kası yap.

0|0
    0|0
  • şınav mekik

0|1
    0|0
  • evde alet edavatın var mı? ona göre cevap vericem

0|0
    0|0
    • mekk için var duble var bide yay var

• mekik için olanı ve yayı s.et bir boka yaramazlar. dumbell'ında ayarlanabilir set olması lazım çünkü kolların o ağırlığa alışınca ağırlığı arttırman gerek.

• 10 dakikada vücut kası yapılabiliyor. youtubeye falan bak. çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • en kısa sürede olmaz

0|0
    0|0
  • uzun süre lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...