Bugün hayatınızın son günü olsa nasıl değerlendirirdiniz?

Lütfen Cevap Yazarken Aşk ve Cinsellikle Olan Kısmı Atlayınız Ki Gereksiz Cevaplar Yerini Daha Çok Üzerinde Düşünülmüş Şeylere Bıraksın (O bölümü zaten biliyoruz kanka.O işler için Aşk Ve Cinsellik bölümünün gayet iyi çalıştığını düşünüyorum)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• aşk cinsellik katmayın demişsin zaten aklıma ikisi de gelmemişti ikisi de umurumda değil bulabildiğim en yüksek binanın en üst katına çıkarım girebileceğim bir yer tabi yani özel mülk falan olmayan (amaç manzara değil uçsuz bucaksız gökyüzünden başka bir şey görmemek gece olduğunu düşünüyorum ama her yer karanlık gökyüzü bile) ve müzik şu link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk önce gider pazardan sogan alıp eve gelirdim sonrada tavaya yag koyar soganları dograr pembelesinceye kadar kızartırdım, evet hıncımı alamaz bunu yapardım

sonra sakinlesincede kafamdaki romanı bir kagıdın uzerine döker bir not bırakırdım bu kitabı oku ve gerkli yerlerini doldur devam et diye.

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar anne babamıda yanıma alır içerim...

0|1
    0|0
  • Namaz kılardım belli bir süre.Sonra ölceğime değilde aileme üzülür hehalde camı çerceveyi kırar sonra sabaha kadar oturur bir kenarda ailemi izlerdim.Sabah namazını kılar ve derin uykuya dalardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...