Arkadaşlar spor salonumu değiştirmeli miyim?

Arkadaşlar spora başladığımdan beri 4ay oldu. hiç kilo vermedim belki 1kilo. ama incelme var herkes zayıfladın mı diyor, hocanın verdiği programı düzenli olarak kullanmadım arada arada bir yaptım 3ayda biraz daha düzenli yapmaya başladım yine ara verip abs pilates derslerine giriyorum. yine haftada bir ya da 2 göğüs için butterfly ve leg extention.ön arka bacak. iç dış bacak çalışıyorum. butterfly da sanki göğsüm değilde kolum ağrıyor gibi. bir ara oldu çalıştırdık ama. ne biliyim spor salonunu değiştirmeli miyim?

Güncellemeler:
19gün Bu arada arkadaşlar amaçlım beli inceltmekti 4-5 kilo fazlam var ama vermesem de olur tek sorun belin kalın olması. mekik abs derslerine giriyorum ama yani 4 ayda çok az bir gelişme oldu. normalde insanlar 2ayda 10kilo verip sporu bırakıyor :P

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Önce hareketlerini doğru yapıyor musun ondan emin ol , ben fitness hocasıyım her seferinde vurguluyorum : çalışma yüzde yüz değildir. Evvela beslenme ve uyku. Bugün bir bayana uzun uzun diyeti anlattım kadın pide yesem olur mu dedi ben şoka girdim hem de Kıymalıymış. TUZ UN HAMUR ŞEKER YAĞ yok arkadaş bu kadar basit , günde 2-2.5 litre su (gün içinde dağıtılması şartıyla) alkol yok kalorisi yüksektir. Antioksidan icerdigi için sık olmamak kaydıyla 1 kadeh içilebilir

1|0
    0|0
    • 19gün

O alkol de kırmızı şarap yanlış anlaşılmasın :D

• 19gün

Yiyecek çok şey var bir de ek olarak sanırım fazla secicisin

• 18gün

Tesekkur ederim, yoo Seçici değilim.

En İyi Kız Görüşü

• Rejimsz veremezsin

1|0
    0|0
    • 19gün

Vay be maria puder gelmiş,, hayranınız reyiz :P ilk defa böyle bir konuşma stili kullandımRejim olarak herşeyden yeme olayını kullanıyorum :D

• 19gün

Valla bende spor salinuna gidiyorum rejimi cok aksatyrum ve veremedim dogal olarakm ama inceldim bende bir hafta ara verdim yeniden baslicam ☺

• 18gün

Kaç ay oldu. ve cok buyuk bir incelme mi var. benim korkum ne biliyim aynı kalmak.

Erkekler Ne Diyor 4

• İstikrar Ve Düzen Yoksa Salonunda Hocanında Yapabileceği Birşey Yok. Düzeni Oturt. Yeter.

1|0
    0|0
    • 18gün

Düzen oturdu ama pilates zumba gibi grup derslerine katılıyorum en az haftada 2.

• degistirme

1|0
    0|0
  • vay hareketlerin isimlerini ogrenmissin yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • 19gün

Sağol da yani nebiliyim vücut alıştı desem alışmadı birhafta bırakınca yine aynı ağırlıkta oluyorum. yani ağırlığı artıramıyorum. aaa bu arada söylemeyi unutmuşum. Amacım beli inceltmek ve bu yönde bir gelişme Yok , mekik derslerine giriyorum. başka ne yapılır bel için

• 19gün

özele gel

• Beslenmenede dikkt et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...