Rakip takımdan niye nefret edersiniz?

Sorum desteklediği takımın rakiplerinden nefret edenlere veya sorunun cevabıyla ilgili düşüncesini söylemek isteyenlere. Siz etmiyor olabilirsiniz ama böyle bir gerçek var. Niye nefret ediyorsunuz veya sizce bu nefret neden?

(Bu soruyu genel olarak soruyorum ama kafamda bu soru işaretinin oluşmasının nedeni rakip takımla ilgili yaptığı yorumlara duyduğu nefreti çokça yansıtan bir üye. Yani bu siteden birisi.)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• rakip takımları sevelim,sevmeyenleri uyaralım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ankaragücü ve bursaspor taraftarlarını sevmem ama uluslararası arenalarda ya da İstanbul takımlarına karşı desteklerim. Nedeni aramızda rekabet olması ancak bu rekabet hiçbir zaman bizden yana nefrete dönüşmedi ama ankaragüçlü bazı taraftarlar bize küfürlü beste yaptılar o zaman işler biraz karıştı ama biz yine alttan almaya çalıştık "olur" dedik... Eses taraftarı farkını burda gösterir...

0|0
    0|0
  • Şahsen nefret etmiyorum. Ben Galatasaray babam Fenerbahçeli arada şakalaşmalar falan iyi oluyo :) Ezeli rekabet diyelim :) Ama nefret edenlerde yok değil he sevmekmi oda yok ama nefrette etmiyorum yani :)

0|0
    0|0
  • ırkçı ve şikeci bir takımı neden seveyim ki ?

1|0
    1|0
  • kazanmak için her türlü çirkefliği yapıyolar niye seveyim ki? hele bir forvetleri var adam boyuna kenidini yere atıyor.

0|0
    1|0
  • tamam rekabet hoş güzel ama holiganlık apayrı bir olay. ben bölünmelere karşı oldum hep. niye yan yana olmak varken karşı karşıya olur ki hiç sebep yokken alt tarafı bir takım uğruna..

0|0
    0|0
  • Holigansa demekki..

0|0
    0|0
  • artık etmiyorum direniş bizi kardeş yaptı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beni tanıyan herkes bilir nefretim yok.

0|0
    0|0
  • AKP-CHP birbirini neden sevmiyorsa onun gibi düşün:)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum çünkü şampiyonluğumuzu tehdit ediyorlar.

0|0
    0|0
  • eğer galip gelirsek rakibi çok severim ama kaybedersek nefret ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...