Bayanlar özellikle sorum size. Ürün temsilcisi olmak isteseniz hangisini tercih edersiniz?

Sayın KS halkı; belirli markaların ürünleri satılıp para kazanılıyor genelde. Düşündüm ve neden yapamayım ki dedim kendime,bu işe ben de el atmak istedim. Genelde kozmetik üzerine ürünler satan markalardan birini seçmeye karar verdim,ama hangisi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

• Avon
    56% (19)67% (4)58% (23)Oy Ver
  • Oriflame
    18% (6)0% (0)15% (6)Oy Ver
  • Yok bu ikisi de değil,benim cevabım...
    26% (9)33% (2)27% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kuzenim avon temsilcisi satıcı veya onun gibi birşey ne deniyorsa artık :D ben sürekli ondan alıyorum

1|0
    0|0
  • avoncular çok

1|0
    0|0
  • eger bayan olsaydım avon

not: annemin izindeyim :))

2|0
    0|0
  • vazelin:D

...

0|0
    1|1
  • ekşın gergedan

0|3
    1|0
  • Teşekkürler Nİkon Avon .Sayende herkez paris hilton.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 19

• herkes avoncu artık ve insanlar sadece kendine alışveriş yapmak ucuza almak için bile temsilci oluyor:) makyaj olayından çık amway falan sat bence

1|0
    0|0
    • Genellde görüştüğüm insanlar malum genç kesim olduğu için kozmetik olarak düşünmüştüm. Yaşım biraz daha büyük olsa daha kolay satabilirdim ev ürünlerini :)

• şaka yaptım tamamdır :p

• Sadece kozmetik üzerineyse avon derim. Ama avonun da her yerde temsilcisi kaynıyo. Ama sadece kozmetik olmasın dersen misedoru öneririm. hem türk firması sahipleri düzgün müslüman insanlar. Deterjan da var takı da var ki deterjanları acayip kaliteli. kozmetikde var çok çeşidi var. ve gerçekten ürünleri acayip kaliteli. Nerden biliyosun dersen ben satışını yapmıyorum. bir kaç sene önce misedorun sahiplerinin asistanlığını yapmıştım merkezinde çalışıyordum ordan biliyorum :D

0|0
    0|0
    • Ya ben ürün satıp kar elde etmek istiyorum ilk defa duyuyorum o markayı da, duyanlar tercih eder mi bilemiyorum

• ya misedor da öyle ama istersen en azından sitesini falan inceleyerek araştırabilirsin. Misedorun adını duymamışsındır ama en az 100bin satıcısı vardı ben ordayken ve 2009da falan orda çalıştım ben :D geçen gün de hilal tvde reklamı çıktı :D

• Pekala bakarım :)

• avon kadar dandik bir marka görmedm çok klas hem.. onuda söyliyeyim.MAC,Sephora her zmn iyidir.Organik ve cildi tahriş etmeyen...

0|0
    0|0
  • Bence oriflame daha iyi bir marka. Ama avon daha çok biliniyor daha çok satılıyor. O yüzden tercihim avon.

0|0
    0|0
  • bunu eskiden beri yapmak istemişimdir ama ya ben nereye başvuracağımı bilemem sonra insanları ikna etme gücüm fazla değil satamam kesin hiçbişey, ve bunun gibi daha birçok nedenden vazgeçmiştim :D sen umarım yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • amway biraz pahalı herkesin alabileceği gibi bir marka değil , oriflame daha ucuz. karar senin... :)

0|0
    0|0
  • Taninmayan bir marka satmaya calisabilirsin, insanlar tanimadiklari icin daha cok meraklarini ceker, mesela Frederic M, bulundugun ulkede var mi bilmyorum ama, ilerde cok pahalancak falan de salla biseyler taninmadigi surece :))

0|0
    0|0
    • Tanınan daha çok tercih edilir genelde. Türkiye'deyim

• Ben 2 sene once l'oreal urunlerini tanittim evlerde demo yaparak, gecen senede taninmayan bir urunun demolarini yaptim l'orealdan daha cok sattim, insanlar tanimyo tanimak istyolar. Urunun guzelse bir kez alirlar gerisi gelir, ama guzel secmen lazim urununu. Zor is, umarim basarili olursun

• Evet, araştıracağım biraz işte

• ikiside değil

0|0
    0|0
  • Avon.

0|0
    0|0
  • Ürün temsilcisi mi? Hayatta reklam yapamam. Çok beceriksizim ticari konularda.

0|0
    0|0
  • ben 5 yıldır avon temsilciyım ve gayet memnunum,çeyizimin neredeyse tamamı avon dan gelen hediyeler,tavsiye ederim,temsilci olmak istersen yardımcı olurum:-)

0|0
    0|0
  • avon u tercih ederdim

0|0
    0|0
  • oriflame

eger satabileceksen yap bence birde kargo ücreti falan var

bildigim kadarıyla oriflame birkaç ay üyelik ücreti almıyormuş

0|0
    0|0
  • klasik ama avoncuyum ben :D cevre ve cene varsa tamam :D

1|0