Hayattaki en büyük pişmanlığın neydi?

Zaman zaman hayatımızın akışını değiştiren kararlar alıyoruz..daha sonra "keşke böyle yapmasaydım" diyebiliyoruz..sizin pişmanlıklarınız ve"keşke"lerini neler?

Güncellemeler:
Benim bugüne kadar çok şükür "çok pişmanım" dediğim bir olay olmadı..allah dedirtmesin tabii..keşkelerim de yok aslında.. yüksek lisansa keşke okul biter bitmez devam etseydim dediğim oldu..yine de geç sayılmaz başlamayı düşünüyorum :) bu kadar :)

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• "Keşke" diye başlayan cümleler beni kasar..." İyi ki" ise beni rahatlatır... Başıma ne geldiyse, beni olgunlaştırmak, büyütmek için gelmiştir... Keşke yerine "iyi ki" derseniz bazı şeyleri, daha rahat görürsünüz...

Not: Bazı durumlarda, "Keşke" demek gelse de içimden, söylemedim, "iyi ki" de kullanmadım cümlelerde... Sustum ve düşündüm sadece... Bazı acılar, hakikati ağır vursa da yüzüne. İnatla gülümsersen hayatı yaşarsın, sevdiğince...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sen paylaş:D ben de paylaşacam:D

0|0
    0|0
  • 1 tane pişmanlığım var onuda paylaşmıycam burda.

0|0
    0|0
  • 2 tane olay var biri daha çok keşke dediğim bir olay çok pişman oldum ama o olay sayesinde hayatın ne olduğunu anladım,bana çok büyük bir tecrübe oldu hayatımı etkiledi keşke olmasaydı diyorum ama bazen olmuş olması beterin beteride var dedirttiriyor bana...

0|0
    0|0
    • her şerde bir hayır olduğunu unutuyoruz bazen..o an bunu anlamak imkansız..üzerinden biraz süre geçtikten sonra olayları daha net görebiliyoruz değil mi?

• Evet herşeyde bir hayır var.

• o son kadehi içmeyecektim...

0|0
    0|0
  • benim bütün hayatım pişmanlıklarla dolu... ne zaman içime danıştım, pişman olmadım; ne zaman dışıma danıştım, pişman oldum :(

0|0
    0|0
    • sen en iyisi sadece ve sadece oluruna bırak zamana bırak her şeyi..

• 2 tane var biri bana güzel bir kız çıkma teklifi etmişti kabul etmedim ozaman askerden yeni gelmiştim işim yok diye bunalımdaydım diğeri hazır durumda olan büfe satın alacaktım kacırdım fırsatı

0|0
    0|0
  • keşke gelmeseydim zamına koydugumun dünyasına

1|0
    0|0
  • Bi kalorifer peteği de mutfağa yaptırsaydım keşke.
    Buz gibi oluyor benim mutfak ya.. :/

0|0
    0|0
  • uzunca bir süre hiçbirşeyi umursamamıştım. o dönemi daha iyi değerlendirebilirdim mesela

1|0
    0|0
  • keşke gaza az bassam mazot cok gidiyo yav

1|0
    0|0
  • akp li olaydım :))))))))

0|0
    0|0
  • bende keşke çok.. hangi birini diyeyim, kafamı hangi taşlara burayım

0|0
    0|0
  • Keşke diyebileceğim birşey yaşamadım henüz.

0|0
    0|0
  • Birini kırdım onu kırmasaydım iyidi

0|0
    0|0
  • ayvayı susuz yemeye çalıştım..çok pişmanım :[

0|0
    0|0
  • fen lisesine gitmem yani okulumu degistirmem

sevgilisi olan bir kiza asik olmam

0|0
    0|0
  • neden izmirde yaşamıyorum diye ara ara sorarım kendime.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Olmadı dersem yalan olur oldu tabiki yeri geldi hak etmeyen bir insanı kırdım bunun için çok vicdan yapıp üzüldüm.Ders çıkardım sinirliyken asla düşünmeden hareket etmeyeceğime.

0|0
    0|0
    • ne güzel..sen en azından kendine bir ders çıkarabilmişsin..bunu yapamayanlar var.. önemli olan hatalarımızdan öğrenmektir..

• çok haklısın.

• Pişman olduğum olay çok şükür yok ama beni üzen durumlar olmuştur ve ders çıkarmasını bilmişimdir

0|0
    0|0
  • Hangisini söyleyeyim :) Benim en büyük hatalarımdan biride yaşanmışlıklardan ders almamam ve tekrar aynısını yapmam oldu sanırım.

0|0
    0|0
    • evet, belkide bu ciddi bir problemdir ve yardıma ihtiyacın vardır bu anlamda ne dersin?

• ehehehe hhgfhgg etme o zaman :D çok pis alışkanlık yapıyor şu küfür olayı..dikkat etmek lazım sonra olur olmaz yerlerde ağızdan çıkı veriri maaaazallahhhh :D

• Yok öyle olur olmaz yerde çıkmıyorda lan sözcüğü artık dilimle bütünleşti hercümlede kesinlikle lan kullanırım:D

• Bugüne kadar yaptığım hiç birşeyden pişmanlık duymadım, hiç birşey boşu boşuna yaşanmaz herşeyin bir nedeni vardır ve yaşanması gerekiyordur ve yaşanıyor...

0|0
    0|0
  • keşke doğmasaydım

0|0
    0|0
  • yaptigim evlilikten bazen pismanlik duyarim.üzerinde cok dusunmeden yaptigimi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Evet var.Biri ünv tercihinde ailemin istedigi yerleri yazmam.Digeride birine aşık olmam.

0|0
    0|0
    • hm..zaman zaman ailelerimiz bizim iliyiğimiz düşündüklerini söyleyerek yanlış yönlendirmeler yapıyorlar..hala çok geç kalmış sayılmazsın belki de.. birine aşık olman çok güzel bir şey.. o kişi bunu haketmiyorsa bu ayrı bir mevzudur..ne mutlu sana ki böyle güzel duyguları yaşayıp ifade edebiliyorsun..Biliyormusun? Birçok insan duygularını ifade etmede sorun yaşıyor, duygularını tanımlayamıyorlar..bu çok acı birşey bence.. sen sensin sen böyle güzelsin :)

• ailelerin bu tuttumunu anlamış degilim zaten.SOnuçta okuycak olan kim bizleriz.Ama nedense onlar herşeyi bizima dımıza düşünüp karar verebiliyoolar.Çocugum olsun asla böyle yapmıycam:)Yaşasın çzgürce yavrucagız:)Aşk konusuna gelirsek imkansız bişeydi zaten.İmkansızlık içinde sevdik birbirmizi.OLması gereken oldu bitti.Hayırlısı

• Annem'le Babami Üzmem :)
    Keske Üzmeseydim onLari :'(

0|0
    0|0
  • Herkesin olduğu şey.

0|0
    0|0
  • hiçbişey.

0|0
    0|0
  • Pişmanlıklarım oldu ama keşyi çok kullanmadım. Pişmanlıklarım olmasaydı şimdiki ben olmayacaktı.

0|0
    0|0
    • çok doğru.. biz pişmanlıklarımızla hatalarımızla biz oluyoruz güzel oluyoruz..

• o küçük yalanı söylemeyecektim

0|0
    0|0
    • :( küçük yalanlar ne yazık ki beyaz yalanlar olmuyorlar..

• kafası basmicak kadar gerizekalı birine aşkımı itiraf ettim ama ettikten sonra ne mal olduğunu anladım değmezmiş

0|0
    0|0
    • öyle düşünme sen çok cesaretli davranmışsın, senin gibi cesareti olan, seven birini kaçırdığı için o üzülsün..

• Mal derken ne yapmıştı

• herkese söylemek gözümün içine baka baka başkasıyla çıkmak alay etmek...devamı var

Yükleniyor...