Herkes bu gece gördüğü rüyasını anlatabilir mi?

Arkadaşlar hepimiz hergün bir sürü rüya görüyoruz.. bugün ne gördünüz rüyanızda hadi anlatın bakayım :)

Güncellemeler:
Bende son zamanlarda tuhaf ve değişik rüyalar görüyorum..gece 4 gibi bir uyanıyorum ki çok korkmuşum, kaygılanmışım, rüyayı hatırlıyorum..sonra uyumaya devam ediyorum ve saat 7.30da tekrar uyandığımda hiçbirşey hatırlamıyorum :(

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• korku filmi izlersem ..rüya görüyom...başka yok valla

1|0
    0|0
    • ben de izleyip izleyip korkuyorum :) dur yeni bir soru başlığı daha açıcam çok eğlendim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• yazlığa gidiyordum yoldan arkadaşları alıp araba 5 kişilik ama ben baya bi kişi aldım heralde :)) :))

0|0
    0|0
  • Bu gece gördüğüm rüya iş yeriyle alakalı idi bir cihaz var onunla internete falan giriyorum ama aslında girmemem gerek böyle sabaha kadar uğraştım. :)

0|0
    0|0
  • Sabah otobüste yanımda oturan rüyamı gerçekmi hala çözemedim tam çözdüğümde anlatıcam...

0|0
    0|0
  • Beyaz çizgili zebra gördük ailecek. Biraz kafamız karışık sanırım son günlerde..

0|0
    0|0
  • Hastaydım. Gördüğüm rüyalaarı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • işte son zamanlarda ben de öyleyim :) hayır olsun ne diyelim..

• seksi bir hatun gördüm

0|0
    0|0
    • o hatun senin olsun hadi bakalım..

• vala hatunun kim olduğunu bile bilmiyorum ki rüyama girdi bu aralar hep griyor böyle şeyler 2 yıldır tövbeliyim ondan oluyor herhalde

Kızlar Ne Diyor 7

• Uzun zamandır rüya tabirlerine bakmıyordum, bu sabah gözümü açar açmaz ilk işim rüya tabirlerine bakmak oldu.Rüyamda sabaha kadar bozuk paralarla uğraştım, alakasız yerlerde bozuk paralar buluyordum ve alıyordum, tabirdeki yorumları bir iyi diyor bir kötü diyor çözemedim tam...

0|0
    0|0
    • benim bildiğim rüyada bozuk para görmek iyidir.. iyiye yor ki iyi olsun..unutma enerji, pozitif enerji çok önemlidir..

• tm.teşekkür :-)

• Sabah salak salak gülerek uyandım ama neye gülüyordm anlamadm hala düşünüyorm:)))))

0|0
    0|0
  • Uzun zaman sonra ilk kez ruya gordum.

Kedimin ayagi kesilmis ve her yeri kan icinde yanima gelmisti.

bi ciglik ile uyandim ve hemen gidip baktim.

Hersey yolundaydi..sarildim,optum,agladim.

Sonra yanima aldim uyudum.

Vee sabah ise gec kaldim.

0|0
    0|0
  • Böf

0|0
    0|0
  • bu gece bir şey görmedimmm..

0|0
    0|0
  • off c0k fena bi ruya gordym babamla ciddi bi konusma yapiy0rduk

0|0