Kızlar hiç erkek arkadasınız sizi çirkin buldugunu söyledi mi

arkadaslar erkek arkadasınız sizi çirkin buldugunu ne biliym işte burnun cirkin alnın büyük kulagın kepce vs dediğini duydunuzmu ? ayrılırdım falan demeyin sadece böyle bişi yasadınız mı ve ne hisssetinz ya da ne hissededinz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• evet ya söyledi :( direk çirkinsin demedi ama kaşlarını bir daha alma, zaten doğru almayı da becermemişsin, kendini çirkinleşdirmişsin, ben de lafı şaka karıştırarak çok dolandırdım ki belki özür diler ama nafile, bey efendi hiç oralı bile olmadı :( ben de en sonunda çirkin olduğumumu düşünüyorsun diye sordum ve bana cvbı dilimin kemiyimi var düşündüyümü söylerim, ben de cvbında dilinin yok ama parmaklarının var diye cevap yazdım ve bey efendi yine anlamamazlıktan geldi özür bile dilemedi

çirkinmiyim? hayır, güzel falan da diyilim, ama çirkin hiç deyilim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben ilk bulusmada burnundakiler siyah nokta mi demistim :D 19 yasindayim ve bu olay gecen yil oldu :D kiz konusunda baya acemiyim tamam vurmayin :D

0|0
    0|0
  • Ben hep eski sevgilime burnun çok uzun derdim ne bozulurdu ama :)

0|0
    0|0
  • erkekler.. hayatlarındaki kadınların kusurlarını yüzlerine vurmazlar.. cnku sonuclarını tahmin ederler..

0|0
    0|1
  • o adam ne içiyosa bende içecem özgüvene bak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç öyle işey başıma gelmedi ama eğer deseydi git yol orda düzgününü bul ne işin var benle derdim ve onun her kusurunu sayardm :D

0|0
    0|0
  • Yoo demedi öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Öyle erkek arkadaş olmaz olsun.üzülürdüm.ama belli etmez.biraz zaman sonra ayrılırdım.

1|0
    0|0
  • seven insan bu kusurları görmez gören insanda adam gibi sevmiodr zaten

0|0
    0|0
  • Bana o lafi soylese ona yediririm :D

0|0
    0|0
  • birisi gözlerin yeşil senle çıkamayız demişti

bende mavi gözle çıkamıyorum takıntı işte

0|0
    0|0
  • bende onun çirkin olduğunu söylerdim illaki çirkin bir yeri vardır onu yüzüne vururdum

0|0
    0|0
Yükleniyor...