Kaos kelimesinin arabalarda modifiye gibi bir anlamı mı var ?

yeni sevgili olduğum bir çocuk var araba hastası bir tane torosu var pek çalışmıyo ama :D iki tane de doblosu var bunlar babasının tabi ama arabaların fotoğrafını gösterdi bana hep dikkatimi çekti de arkasında önünde falan hep kaos yazıyo şimdi yeniyiz ya sormadım modifiye falandır arabaları bende çok severim bu yüzden bilmiyorum diye cahil damgası yemeyim diye ne ola ki bu

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kaos kelimesi Yunanca'da Chaos' tan okunarak gelen hali ve anlamı karışıklık veya siyasi dildeki anarşi .

Yeni sevgilin hayırlı olsun da , bir doblo'ya modifikasyon yaparsan kesin devirirsin çünki araba dengesiz ve yük taşıma amaçlı olduğundan yere yapışmaz , yüksek kalır ve savrulur..

Bunları kendi yaptıysa da yaptırdı ise de , bir yerlerde görmüş özenmiştir. Aklınca belirsiz bir hedefe belirsiz bir başkaldırıyı simgeletmiş olabilir. Ben değil ama , cidden modifiye arabası olanlar bunu görürse tek söz sarfederler , o da " apaçi " .

Sen daha iyi bilirsin ama, ( bunları kendisi arabalara yaptı ise ) yeni sevgili seçimini gözden geçirmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • yok yere yapıştırmamış farklı bir şeyler yapmış da o kadar aklım ermiyo o işlere ben sadece görüntüye bakarım arabada anlamam yani dizel midir lpg midir kaç motordur kaç ss dir.led var mıdır yok mudur falan..yok kesinlikle apaçi tipi yok efendi birisi yani babasının sözünden çıkmayan iyi aile çocuğu ama merak ettim sorucam yarın nedir bu diye

• Bi didikle bakalım , efendiliğine diyecek yok ama , içinde gereksiz bir kaos dünyası yaşatıp don kişotvari peşinden giden bir tarafı varsa , bu dünya ile çok ilişkisi yok gibi durur. Böyle biri ile de havanda su dövme riski büyük olur , zaman kaybedebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaos'un kelime anlamını biliyorsun değil mi?

0|0
    1|0
    • e heralde biliyorum ben arabalarla modifiyeyle ilgilenenlerin kullandığı bir terim mi diye merak ettim sadece

• Lan git :D

Filozof :D Daha güzel bişey göster ona gülek alla alla yaaa... Gülmeme karıştın ya :D

Takıldığın çocuk kendini kaos sanıyor daha ne diyeyim?

• Yanlış soruya cevap vermişim daha gelmem polemik olmaz. Kusura bakma ergencim :D

• Valla bende merak ettim şimdi 5 yıldız verdim sana

0|0
    0|0
  • Kaos karmaşa, karışıklık demek...Modifiye ile ilgisi yok..

0|0
    0|0
    • ne anlama geldiğini biliyorum zaten.sadece modifiyeyle ilgili bir terim mi diye merak ettim arabaların hepsi modifiyeli çünkü

Kızlar Ne Diyor 1

• O güzelim kelime bile modifiye unsuru olduysa ben ağlamayayım da kimler ağlasın. :((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...