Sevip değer verdiğiniz birini kaybettiğiniz bir insanı kaybettiğinizde neler yaşadığını?

Sevdiğiniz sizin için değerli olan bir kişi hayatınızdan çekip gittiğinde

neler düşündünüz o anki duygularınız nasıldı ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Önce o yeri doldurulamaz boşluk geldi. Sonra pek çok söylenmemiş sözün yükleri bindi üzerime, söylenmemiş tüm laflar yankılanmaya ve birikmeye başladı içimde. Zihnimde bir çok odak noktası, hangisinin üzüntüsünü ve pişmanlığını yaşayamam gerektiğini bilmemenin getirdiği daha fazla stres. Gözyaşlarım akmak isterken, gözlerimden bir damla yaş gelmemesi ve hepsinin içimde birikmesi. Parça parça olmuş ruhumun bir parçasının sonsuza dek kaybolmuş olması. Daha önce anlamadığım ya da anlamamazlıktan geldiğim ya da gurur yaptığım her şeyin bir bir yüzüme çarpması. Kalbini söküp, içinden atmak ve artık hiç bir duyguyu hissetmemek için tüm duygularından arınmayı istemek. İçten ve dıştan fiziksel, psikolojik, ruhani her türlü çöküntüye uğramak. Kalbim anlatmak istediklerim için kütür kütür atarken karşı tarafa hiç bir şey söyleyememek ve daha nice anlatamayacağım, anımsamak dahi istemediğim bir çok psikoloji ve duygusal durum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 62 . kattan yere çakılmış gibi olursun !

sonra yaptığı en iiyi şeyi yaparrr ve sana herşeyi unutturur zaman ..

0|0
    0|0
  • allah gostermesin

kalp atisin degismeye basliyor nabiz yukseliyor morel bitiyor icin bir tuhal olmaya basliyor ne yapacagini bilemez hale geliyorsun o an hayat duruyor hicbirsey yapasin gelmiyor. bazen intihar bile etmek geliyor insanin aklina cok kotu bir durum

0|0
    0|0
  • Eziklik

Hayal kırıklığı

Eksiklik

Büyük boşluğa düşme

İştahsızlık

İsteksizlik

Her adımda suçluluk duygusu

Paranoyalar

Belirli veya belirsiz üzüntüler

Çoğu şeye küskünlük

Herkesten soğuma

Yalnız kalma isteği

0|0
    0|0
  • Gidişi pek koymuyorda şöyle etrafındaki insanlara yaptığın yalnışlıklar ve karşına aldığın kişileri düşününce ALLAH BENİM BELAMI VERSİN diyorsun

0|0
    0|0
  • üzüldüm, kötüydü, benim yüzümden olmuştu, şimdi sen hatırlattın yine aklıma geldi bak...

0|0
    0|0
  • ölüm haricinde ne kadar seversem seveyim gidenlere üzülmem değmezzz

0|0
    0|0
  • vallaha hiç sorma ağlarım şimdi :D

0|0
    0|0
  • önce uzunca bir süre dünyam karardı, sonra iyi ki gitmiş dedim, şimdi yelkeni açtım :)

0|0
    0|0
  • 3 saattir aynı sarkıyı dinliyorum salak salak yorumlar yazıyorum her soruya. kimseden korkmuyorum mesela bu aralar. düsündügüm tek sey artık baska neyi kaybedebilirim ki zaten herseyim gitmiş...

0|0
    0|0
  • gidene çare yok yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • demekki olmuyormuş..der.. mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • paramparça hayattan beklentisi kalmamıs sogumus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşluğa düşmüş gibi hissederim. Yutkunamam öyle işte

0|0
    0|0
  • ne yazık kı fazla deger vermısım .. Kaybedınce sankı vucudumdan bı parca eksık gıbı geldı . Zamanla alısılıyor tabı

0|0
    0|0
  • Henüz öyle birşey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Sürekli Ağlama isteği..

0|0
    0|0
  • öncesinde dünyam başıma yıkıldı sandım . delirecek kadar snir krizleri geçirdim . Sonrasında ise ; çok sorgulamamaya başladım . Başlar ve biter ... sorgulamayacaksın en güzeli .

0|0
    0|0
Yükleniyor...