Beşiktaş fenerbahçe taraftarları selçuk inanı kendi takımlarında görmek isterler mi?

__________________SELÇUK İNAN_________

nasıl buluyorsunuz kendi takımınızın kadrosunda görmek ister miydiniz?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Zaten bizde İnan canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• FB de ilk 11e giremez gerek yok.

1|2
    1|2
  • Fernandes varken olmaz

selçuk iyi ama aynı tipte 2 oyuncu orta sahanın dengesini bozuyor

0|0
    0|0
  • istemek ne kelime yav, can atarlar can :) Türkiye'nin en komple oyuncusudur şu an.

0|1
    2|3
  • fernandes sen gül biz ağlayalım!

0|0
    0|0
  • Fernandesi mi, Selçuk İnanı mı deseler Fernandesi tek geçerim.. (Yabancı olmasına rağmen)

1|0
    0|0
  • iyi oyuncu fenerbahçe olarak isterdik ama malum orta saha bildiğin okyanus abi çok derin . ama yinede isteriz yani

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en iyi orta saha oyuncusunu kim istemez şimdi ağızlarının suyu bile akmıştır

0|0
    1|1
    • bilader yabancı olsada en iyi ortasaha oyuncusu fernandestir yerli olarak selçuk tabi

• Yetenek vs olarak isterler elbette ama bu şartlarda isteyeceklerini sanmam :)

İstemesinlerde :)

cut.

0|0
    0|0
  • selçuk inan galatasaraya transfer olmadan fenerbahçeye gelmesi için alex çok uğraştı ama fenerbahçe ilgilenmedi

1|0
    0|1
    • yanlış anlamayın maksat selçuğu fenerliler ile beşiktaşlılarda seviyor mu beğeniyor mu diye açtım bu soruyu

• fenerbahçe çok istedi diye hatırlıyorum

• yanlış hatırlıyorsun isteseydi alırdı o dönem kadromuz çok güçlüydü gerek duymadı

• ________kim istemez ki__________

0|1
    0|0
  • bu saatte ? bismillaaaah

0|0
    0|0
  • Takım kurarsam ilk onu alcam kaleye...

1|0
    0|0
  • Soran neyin peşindesin?

Daha yeni kardeş ettik biz bunları.

0|0
    0|0
    • hiç bir şeyin peşinde değilim sadece selçuk inan galatasaraylılar dışında da beğeniliyor mu diye merak ettim okeeeeeee

• Okeeeeeüüü

Bazen yanlış sorulara yorum yapabiliyorum. Sonradan anlaşılıyo.

• selçuk gitmezdi orası kesin gitmedi de zaten

0|0
    0|0
  • Selçuk iyi futbolcu olduğu kadar karekterli ve soğuk kanlı isteselerde babayı alırlar.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...