Adana Bjk maçı sizce neolur?

10 haftanın 6 haftası Bjk oyunu değilde hakem konuşuldu Adana ise lig sonuncusu. Sizce bu maç neolur.

• Bjk çok kötü top oynuyor beraberlik iyidir.
    50% (1)40% (2)43% (3)Oy Ver
  • Adana yener.
    0% (0)20% (1)14% (1)Oy Ver
  • Hakem yine bir penaltı birde karşıya kırmızı verir Bjk anca kazanır. Hakem konuşulur yine.
    0% (0)20% (1)14% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    50% (1)20% (1)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

Kızlar Ne Diyor 4

• hahaha şıklara bak buram buram renklilik ve çekememezlik kokuyor:d bunları gördükçe bana bir mutluluk geliyor 😂 maç sonu görüşelim tekrar bu şıkları 😂

0|2
    0|1
    • 20gün

Efendi değilMetei Bjk.

• 20gün

Bu yıl hakemlerle en çok paun alan takım Bjk dedin dimi. Doğru anladım ama ben.

• 20gün

hahahah öyle bişey olmadığını sende çok iyi biliyorsunda çevir allah çevir tabii öyle bişey demedim bu yaptığın iftiraya giriyor artık iftirayada başladıysan hiç yorulmadan engelliyim?

• BJK KAZANIR İSMİ YETER! EFENDİ BEŞİKTAŞ

1|2
    0|0
    • 20gün

Efendimi Meteli Bjk oldu onun adı.

• 20gün

@minikpatiss Sana sorduğum soruyu cvp versene laf değiştirme bir istatistliğe görede geçen yıl enfazla hakemlerle puan kazanan Bjk biliyormusun.

• 20gün

sahi mi sen neden sorularıma cevap vermiyorsun bir istatistiğe görede hakemler tarafından en çok kollanan takım fener hadi bakalım?

• adanalir

0|1
    1|0
  • Bjk çok kötü top oynuyor beraberlik iyidir.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• O halde fb gs renkli kardeşler de şampiyonluklarının birçoğunu hakemle masa başı oyunlarla kazandı diye yazacaksınız ki kaale alalım. Yıllarca futbolun teşvik şike hakem odası basmak silahli örgüt kurmak rakip takımdan oyuncu kaçırmak gibi her turlu pisligine bulasan kulüplerin 3,5 maca bakarak birilerini lekelemesi utanç vericidir.
    Spor kamu oyu şunu biliyor ki son 3 sezondur Beşiktaş ligin en iyi oynayan ve maçlarını hak ederek kazanan takimidir

0|0
    0|0
  • Bu hafta derbi varken kim takar bjk yı!

0|0
    1|0
    • 20gün

Öylede 10 haftadır kimse takmadığı için 15 puan hakemlerle kazandılar.

• 3. şıkkı sadelestiriyorum, bjk yener.

1|0
    0|0
    • 20gün

Hakemsiz kaç maç kazandı Bjk.

• 20gün

hayatta daha güzel lezzetler varken, sana hiçbir faydasi olmayan bir takima, oyuna, isme böylesine fanatik olmak çok saçma değil mi sencede?

• 20gün

Yoo bence değil.

• Adananın içinden geçeriz.

1|0
    0|1
Yükleniyor...