Uçlarından azıcık diyorum!

Aranızda bayan kuaförü olan var mı acaba?

Arkadaş "uçlarından biraz, sadece kırıklarını alın" cümlesinin tam olarak neresini anlamıyorsunuz ? Hiç görmedim ki ben bunu söylediğim ve saçımın yarısını kesmeyen kuaförü..

Çok mu kısaltıyorsunuz acaba diyorum kadın boyuna dokunmadım bile diyor yalana bak ya :))

Saçlarıma dokununca kedi kuyruğu kadar geliyor elime psikolojimi etkiliyor uzayana kadar yahu :)

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bende saçları uzatıyorum. düğün öncesi uçlarından aldılar :D

şuan azıcık bir saçım var,

yani bu sadece bayan kuaförleri ile ilgili bir durum değil :))

1|0
    0|0
  • sen gene iyisin..erkek kuaförlerini gör bide uzun saç düşmanı hepsi..ucudan al diyorum kütür kütür girişiyo..

1|0
    0|0
    • Sizde de mi var bu tipler ya

• benim saçlar seninknden uzun..adamlar alışmışya 3 numaraya cıbır yapmaya..beni gördümü ganimet bulmuş gibi dalıyo..bayan kuaförlüğü istiyor hepsi heralde olmayınca hıncını benden alıyolar..

• Erkeklere de sünnette " azıcık ucundan " derler..

1|0
    0|0
  • Valla ben küçükken ucundan azıcık dedikleri yeri hala görüyorum

2|0
    0|0
  • Tam tersini söyle belki kısa keser :D

1|0
    0|0
  • ablacimda kiriklarini al dersen nereye kadar kirik varsa keseriz :))) he ama sen bana dersen canim sikildi kesildigi bile belli olmasin ben kesmeden seni gonderirim kesiyomus gibi yaparm :D arasndan falan alrm :D

1|0
    0|0
    • Kuaför müsün sen! Arkadaşım derdiniz ne sizin ya kısalmasın çok fazla diyorum biraz düzelt işte uçları zayıf diyorum bir karış saç kesilir mi el insaf yahu :)

• ne anlatiyorum sana herkezin az cok kavramini fRkli anlar

• Saçların yarısı kırıksa kuaför ne yapsın :A

1|0
    0|0
    • Yok öyle bişey :))

O zaman öyle desin insan evladı kırık çok saç kısalır bak desin dellendirmesin beni:)

• Nazik adam, kalp kırmadan hallediyo :A :D

• o açığı bıyıkla kapatırsın sen

1|0
    0|0
  • Üzülme ya kökü sende uzar:D

Onlar demekki işine geleni duyuyor:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayatımdaki en büyük sorun bu. arkadaşım enseyi kapatsın çok kısaltma diyorum; kulak altı kesiyor mallar.

1|0
    1|0
  • Mağdurum da mağdurum, mağdurum ben mağdurum :( Kökü sende diyorlar da yavaş uzuyor benim saçlarım çok :(

1|0
    0|0
    • Benimkiler hızlı uzuyor ama banyoda elini atıyosun hemen sonuna geliveriyor ya yıkıldığım an işte :/

• Geçen yıl Şubat ayında gitmiştim çok iyi hatırlıyorum belime yaklaşıyordu adama biraz kesmesini söyledim ısrarla ve adam bildiğin küt kesti saçımı yani omuzlarımın çok hafif altındaydı ama kıvırcık saçlı olduğum için küt oldu bende 1 ay hergün düzleştirdim fön falan çektirdim yani, sonra geçenlerde yine kestirdim ama bu adam öyle kısacık yapmadı sağolsun, şimdi yine kestirmem lazım ama korkuyorum lan o kadar uzattım sonuçta :(

1|0
    0|0
    • Temkinli ol yinede :)

• Evet ya belime kadar geldi sonunda saçlarım ama şimdi gidip kırıkları alabilir misiniz sadece diyicem sonra bir bakıcam saç yok vallahi saç kestirmekten korkuyorum ya hale bak :)

• teoman da vaktiyle gönlünün kırıklarını aldırmış, bir de üzerine olmaz olası şarkı yapmış.. Sen hala saç kırıklarıyla boğuş :D kısacık kestirdim basıyorum joleyı çıkıyorum, ahenkle dans etme derdide yok. oh mis :D

1|0
    0|0
  • tekrar edince bide dik dik bakıyolar saç kesimi bitince bende bakıyorum hemen çalışanlar ayy ne guzel olmus muhabbetne baslıyolar.Hiçbir kuaför anlamıyo bunu :)

1|0
    0|0
  • en son o hatayı 1 yıl önce yaptım. azıcık dedim gitti omzumdan daha da kısa yaptı lanet kadın. allahtan çok cabuk uzattım sırtımdan da aşşagıda şimdi bidaa elletmem asla

1|0
    0|0
  • Kırıklar alınırken siz ucundan iki cm istiyorsunuz. Öyle doğru düzgün kırık alınmaz ki. Hepsi kalır.

1|0
    0|0
  • aynn bende yaşadım o duyguyu belime kadardı saçım biraz uçlarından al abla ama kısalmasın dedim kadın saçımı göğüs hizama çıkardı :D

1|0
    0|0
    • Göğüs hizası bel değil mi lahn :A

• Sarkık göğüslerin uç noktalarından bahsediyorum ben belki :A Haklıyım kazanacağım #direntuzluk :A

• #dirensaç :D

• Dilimden anlayan birini buldum yıllar sonra.

1|0
    0|0
  • En az 15 smdan yola cikiyorlar

birkeresinde agladim sinirden,elimde kaliyordu kuafor bozuntusu

1|0
    0|0
  • Aynen öyle, çok sinirler =/

0|0
    0|0
Yükleniyor...