Şenol Güneş'in rotasyon seçimini doğru buluyor musunuz?

Şampiyonlar liginde Benfica ile oynanacak maç düşünülerek Tosic, Rhodolfo ve Adriano Adanaspor maçının kadrosuna alınmadı.. Daha önce de Avrupa maçları öncesi rotasyonlu kadro ile lig maçlarına çıkan Şenol Güneş'in bu seçimi hakkında futbol eleştirileri çerçevesinde düşünceleriniz nedir?

• Rotasyon olmamalı
    44% (4)30% (16)32% (20)Oy Ver
  • Abartmadan olmalı
    56% (5)70% (38)68% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|26

En İyi Kız Görüşü

• fikstür çok yoğun nerdeyse 3 günde bir maçımız var Şenol hoca işini son derece iyi yapan bir hoca ve bu rotasyonda çok haklı önümüzde benfica maçı var işine yarayacak oyuncularını yormak istemiyor adanaspor basit bir deplasman kalede tolga bile olsa yeneriz adanasporu rotasyon doğru bir karar bence

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneş futbolun dehalarının başında gelir.. (bana göre)

O rotasyon yapıyorsa vardır bir bildiği ve doğrudur..

1|1
    0|0
    • 20gün

Ankete tıklamamışsın reis

• 20gün

Seçenecekler istediğim gibi değil ki : )
      Sadece olmalı da eklemeliydin.

• 20gün

2-3 değişiklik kabul edilebilir ama 7-8 edilemez, anlam kargaşası olmasın istedim ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmamalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu sene genel olarak Şenol Hocanın yanlış oyuncu tercihleri olduğunu düşünüyorum. Kerim Frei'ı harcadı sonra Gökhan İnlerin olmadığı bir takımda Atibayı rotasyona götürdü. Geçen seneki gibi süper diyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Rotasyon şart ve hoca bunu yeni yapmıyor işini bilir Şenol hoca ayrıca Adana hucum gucu zayıf bir takım o yuzden Şenol hoca defansta rotasyona gitmiş akıllıca bir hamle benfica maçı çok kritik Adana maçında kolay puan kaybetmez Beşiktaş Adana gol atamıyor zaten.

0|1
    0|0
  • usta adana maçı aşırı derecede önemli, derbi haftasında 3 puan alamazsak hiçbir anlamı kalmaz, rakipler birbiriyle oynarken kazanmak gerekir, hoca yanlış yapıyor, adansporu çok izledim bu sene acayip ters bir takım ve mürhiş disiplinli, yenilebiliriz

0|1
    0|0
    • 20gün

İnşallah pişman olacağımız sonuç olmaz

• 19gün

Sol bek as değil sağ bek de as değil gökhan formuz. Gökhan yok oguzhan yok yani kısaca kaleci ve forvetler hariç rotasyon yapıldı Şenol Güneş her zaman işini bilir. Gayet iyi gidiyoruz

• 19gün

@Wackers kardeş as kadro bu, sağ bek as değil diyon, iki sağ bek sahada zaten, beck çok mu iyi sağda? gökhan harika oynuyor şu an, tosic ve adriano eksik sadece, maçın en iyisi oğuzhan, ona bile yok sahada diyon, ben rotasyon diyince, ömer-kerim falan oynayacak sandım

• Bu rotasyon başımızı yakacak ama ne zaman hocaya güveniyorum ama kerimi oynatmamasını çok adaletsizce buluyorum

0|1
    0|1
    • 20gün

Kerim olayını ben de anlamadım, takık olsa geçen sene birçok maçta oynatmazdı

• 20gün

Kerim gider yaptı soyunma odasında oynatacaksan oynat yoksa bırak gideyim diye o yüzden oynatmıyor kerim haklı

• atanan hakem cok tehlikeli isallah basimiza corap ormez

0|1
    0|0
    • 20gün

Özellikle geçen sene belirgin aleyhimize kararlar vermişti haklisin

• Devamlı 3 günde 1 maç yapmak kolay değil arada sırada ufak değişiklikler iyidir şenol güneş işini bilir

1|1
    0|0
  • Hoca iyisini bilir. Diğer oyuncular çok mu kötü tamam adana dikkat etmeli ama üstesinden gelecektir beşiktaş

0|1
    0|0
  • rotasyonun yapılacağı en iyi maçlardandı adana

0|1
    0|0
  • real madrid barcelona falan da çok maç yapıyor, ama bu kadar rotasyon yok.
    bence rotasyon abartılmamalı..

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş ne gerekiyorsa en doğru şekilde yapar.

0|2
    0|1
  • Bence rotasyonu iyi yapıyor ama hatasız değil.

0|1
    0|0
  • Abartmış.

0|1
    0|0
  • Hocayı severim ama bazen anlamıyorum
    gençlerbirliği 1-1 dk 89 gg-beck bunu güzel açıklayana helal olsun diycem

0|1
    0|0
    • 18gün

O gün girmesi gereken kerimdi

• 18gün

Ben gs 10 maçınıda izledim hiç iyi oynamıyorlardı zaten muslera 10 tane tutuyor şansa orta duran top vs gol atıp puan topladılar zaten haketmiyorlar bence o 5. liği

Ben devre arasında podolski alır dedim gitti yasin aldı podolski geç soktu baya
      bu arada de jong 2 maçtır izliyorum yeni melo gibi kırmızı görmüyor onları atiba yapsa şu an manşetlerde atiba düşmana dalar gibi adama giriyor yazılarını okuyorduk

• 17gün

De jong bildiğin kasap

• benfica maci tarihimizdeki en onemli maclardan biri bence ligin telafisi var ama bu macin yok

0|1
    0|0
  • rotasyon tabii ki olmalı ama bunlar teknik konular.

0|1
    0|0
  • Şenol Hocam yaptıysa bir bildiği vardır.

0|1
    0|0
    • 20gün

Çoğumuzun ortak düşüncesi bu aslında ne kadar güvendigimizin kanıtı

• Rotasyon iyide Sol bekte kim oynayacak?

0|1
    0|0
  • Doğru bana göre.

0|1
    0|0
  • bir düşmanlığım yok. bir holiganlığım da yok. fanatikliğimde yok. yani özel bir öfkem yok şenol hocaya ama üzülüyorum cidden böyle boş hocaların ülkede değer görmesine. aslanım, hadi yavrum falan strateji bu.

0|0
    0|1
    • 20gün

Şenol hocaya boş deme sebebin nedir? Bu adam diğerleri gibi kahvehane hocası değil öğretmen asıllı asarim keserim tarzında da değil ülkedeki en büyük başarıya sahip

• 19gün

şenol hocayı görünce aklıma siyasi liderler geliyor, bal satan adam geliyor. yaptığı söyledini tutmayan insanlar geliyor. eski futbolcusu takımda kal diye rica etmiş, bu iki kişi arasındaki olayı "senin oyuncun bana yalvardı" gibisinden herkese açıklamıştı en son. şu kendini övmeye bayılan kültürsüz, aynı zamanda küfürbaz magandanın tekini bu şekilde savundun ya, ne diyeyim sana bilmiyorum :)

azizi, terimi, ardası, emresi, caneri, şenolu ve daha bir sürü spor ahlakı olmayan kültürsüz sürüsü defolsun gitsin bu camiadan.. ayrıca başarı da tartışılacak bir konu. 30 senede 1 şampiyonluk. japonya, senagal, çin yenilerek gelen yarı final. başka da bir başarı yok. küçük takım ayakları da yapma boşuna. küçük takımı şampiyon yapmana gerek yok. abdullah hoca gibi oynat yeter.. terim gibi bir gaz yükleyebiliyor oyunculara, bu konuda başarılı buluyorum ama bunu bir strateji olarak göremezsin. futbol böyle oynanmıyor. bu yüzden 10 senede bir küçük başarılar yakalıyoruz. gaz tutarsa oluyor işte

• 19gün

Sen futboldan anladığında emin misin? Milli takimi nerelerde görüyorsun da senegali japonyayi yenmeyi brezilya ile kafa kafaya oynamayı küçümsüyorsun. O kupaya en son ne zaman katildik? Katılma bile basasriyken adam üçüncü yaptı. Estonya ya Letonya ya elenen milli takimini ispanya italya mi sandın da tarihi başarıyı gölgeliyorsun?
      Avcı dediğin adam milli takıma geldi ne yaptı? Küçük takim hocalığı rahattır baskı olmaz
      Maganda dediğin adam Terim dir
      Avrupa samp na katildik bu başarıdır diyen Terimdeki egoyu , dünya kupasını alamadık özür dilerim diyen Senol hocayla karıştırma
      Şampiyon gs nin kilit oyuncuları selçuk burak ceyhun vs. Fbdeki Ozan Volkan sen ve fernandaoyu adam eden yine Şenol hocadır. Müzmin üçüncü diye bakılan Beşiktaş i şampiyonluğa ulaştıran bunu statsiz yapan adamdır ayni zamanda. Kültürsüz dediğin adam ülkedeki en bilgili kültürlü hocadır. Kendisinin edebiyat öğretmeni olduğundan bihabersindir kesin. Bir adama çamur atacağım diye bir yerini yırtmana gerek yok sa

• haca oyle diyosa oyledir

0|1
    0|0
  • Fazla abartılı olmayacak ligdede şampiyonluk için oynuyoruz yani onu düşünerekte hareket etmeli

0|1
    0|0
  • Rotasyon olmamalı, pc oyununda değiliz, herkes çok çalışarak kondisyonunu yüksek seviyede tutmalı.

0|1
    1|0
  • Savunmadan ziyade atakta gidilmelidir rotasyona çünkü savunma oyuncularının yaptığı iş aşağı yukarı belli haftada 4 maça çıksa da koymaz düzgün bir savunma oyuncusuna.

0|0
    0|0
  • Olmalı, gayet doğru işler yapıyor hoca.

0|0
    0|0
  • B dedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...