Erkeklere sorum mesela aşıksınız

aşıksınız bir kıza ama acılamıyorsunuz meğersem o kızda size aşıkmış facede takip et butonu varya sizi takip etti ne düşünürsünüz ne hissedersiniz

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• saniyede 200 le kalbim çarpmaya başlar ama neden eklemedi acaba ben eklesem olur mu eklersem ne der diye de düşünürüm ..

0|0
    0|0
    • ve kız 2-3 gün bekledi sen yazmayınca takip etmektn vazgectı ne düşünürsün

• soğumus olduğumu düşünürmü ki ya bikaçtane forosunuda sildi zaten öylemı acaba :)

• bilemeyecem ama sana şunu söylim fırsatları herzaman değerlendir çekinme gerekirse sen git yanaş erkeğin gelmesini bekleme ama yok ben yanına yanaştım acaba bana sonra nasıl davranır kötümü olur dersen hiç canını sıkma ağırlığın olsun sorun çıkmaz...

Erkekler Ne Diyor 4

• Takip edenler pek dikkat çekmez genelde.. Her kimse direk sadede girmeli mesaj atarak veya ekleyerek. Takip etmek vakit kaybı gözden kaçar her zaman..

0|0
    0|0
  • böyle bir fırsatı kaçırma derim... tabi erkeğe söylüyorm

0|0
    0|0
  • kalbim daha bir hızlı çarpmaya başlar bu sırada ben hayal kurmaya başlarım :)

0|0
    0|0
    • yazarmısın ondanmı beklersin? kız 1 -2 gün bekledi yazmadınız takp etmekten vazgectı ne düşünürsün

• valla önceden aşık olduğum kıza doğru düzgün açılamadım bile ve onu bu yüzden kaybettim ama bu bana ders oldu bundan sonra açılırım ve yazarım

• Çok sevinirdim çok mutlu olurdum, ve hemen ona açılıp haykırarak onu sevdiğimi söylerdim..

0|0
    0|0
    • ve 2-3 gün bekledi sen yazmayınca takipten vazgectı ne düşünrdn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...