Kızlar siz olsanız ne yapardınız ya da ne yapılmasını isterdiniz?

kızın birini seviyorm fakat onun haberi yok arkadaşımdan numarasını almıştım kızla hiçbir şekilde tanışmıyoruz mesajla nasıl yaklaşabilirim? ya da

Güncellemeler:
sizin baska onerınız var mı yanı mesajla olmaz bu ısler fılan dıyor musunuz

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 1 kere sakın bunu kıza söyleme hiç bir iletişiminiz yok seviyosun bana biri byle dese k.bakma sıktırı cekerim inanilcak brşey degil komık :) mesajla yaklaşma terslenırsın normal yuzyuzeyken konuş nebilim tanış ilk ortak arkadaşiniz varmiş faceden eklersin şiir yazarsın faln yanı :) herşeyı benmı anlatıyım ;)

0|0
    0|0
    • haklısın da ıste hergun goremıyorm kı hatta gorsem konuscam fakat smdılık mesaj atsam boyle tanısılmaz mı

• pat dıye konuya gırme arkadaş ol hem hayatında bırı var mıfaln bu durumda ögrenırsın hemde senden hslanıp hoslanmadgını fark edersin.

• o kadar cok ortak arkadasımız yok ama yanı aynı ortamda konusacagımız cıktıgı da yok

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce yüz yüze tanışmayı dene.

Doğrudan telefonuna mesaj atarsan terslenme ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
  • Bence hiç deneme yani önce yüz yüze tanışmaya çalış bir şekilde ortamı yaratmak sana kalmış daha sonra numarayı bizzat kendisinden iste. Öteki türlü benim kafa yapımdaysa yani böyle şeylerden nefret eden biriyse başlamadan yok etmiş olursun ilişki ihtimalini.

0|0
    0|0
  • selam diyerek başla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önce tanış sonra konuş biraz güvenini kazan iki üç kere buluş sonra itiraf et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...