Bayanlar sorum size!

sevgılınız ya da nişanlınız askere gitti diyelim 15 ay kadar ayrı kalacaksınız bir müddet sonra karsınıza biri cıktı hafif etkilendiniz askerdeki delikanlıyı düşünüp uzakmı durursunuz yoksa nasıl olsa askerde gelene kadar gönül eglendireyim mi dersiniz ? eminim ciddi yorumlar verirsiniz

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• aşık değilsem bile asker bir insanı kıracak şeyler yapmam yani. beklerim, gelince ayrılırım ya da devam ederim.

0|0
    0|0
  • Birincisini yaparım büyük ihtimalle. Eğer çok çok etkilenirsem yani aşık olursam, askerden gelene kadar bir şey yapmam her şey normalmiş gibi davranırım. Geldikten sonra söylerim böyle böyle durum var ayrılmak istiyorum diye.

0|0
    0|0
  • Bem asla ihanet etmem onun yerini alacak kadar kimse buyumedi gozumde hem o gormesede yukarda Allah var kimsenin duygulariyla oynanmaz

0|0
    0|0
  • sevgilimin ben uzaktayken baskasiyla birlikte olmasini istemem gönül eglendirmek bile olsa o yüzden hic aklimdan baskasiyla konusmak görüsmek aklimin ucundan bile gecmez

0|0
    0|0
  • Evt beklerım ve beklerdim de o askerdeyken ıstemeye gelecek olan bıle oldu kabul etmedım. Ondan baskasına bakmadım ama ne oldu dersenız askerlıgın bıtmesıne 4ay kala ayrıldık.. Pekı pışman mıyım baskasına şans vermedıgım için? Asla degılım çünku ben kendıme yakışanı yaptım ve böyle olması da gerekır ınsanın once kendıne saygısı olmalı

0|0
    0|0
  • kadının kişiliği ile alakalı. kimisi var askere gider gitmez birini bulur. kimisi var sevgilisi askere gider, şehit olur, yine de sahip çıkar hatıralarına.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...