Galatasaray'ın borçlarını sıfırlayacak olması ve gayrimenkullerini değerlendirecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilindiği üzere florya arazisi Galatasaraya yetmiyor 2 tane antrenman sahası var alt yapı dahil burada çalışıyor. Ayrıca çok pahalı bir arazide antrenman yapmak son derece lüks. Son olarak da floryadan aslantepeye trafiksiz gidiş 1 saat nerdeyse. Bunların hepsini düşünen biri çıktı sonunda. Galatasaray ücretsiz antrenman sahası tesisler yapacağı araziyi de 49+49 yıllığına kiralayacak ve kemerburgaz sarıyer taraflarına taşınacak tesisler. Florya ve Riva arazilerinin değerlendirilmesinden yaklaşık 500 milyon dolar para gelecek ve borçlar sıfırlanacak. Galatasarayın doğru yönetilirse dünya devi olacağını düşünüyorum. Bu arada kıskananlar arazi satılır mı vs vs demeyin çünkü sadece adamız bile paha biçilemez bir değere sahip, maslakta çok ciddi bir arazimiz var ve otelimiz bitmek üzere yani kısacası bizde gayrimenkul bitmez. Ayrıca yeni bir tesis yapmaya kalksak zaten 200 milyon dolar giderdi. Nerden baksanız gs nin karı 700-800 milyon dolar toplamda çok iyi bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. Umarım bir hile hurda yoktur. Bu arada 15 bin kişilik bir stadyum daha yapılacak stadın yanına ve bunun içinde gs bir lira para ödemeyecek. Floryaya yıllar önce bizi yerleştirenlerden allah razı olsun :)

Güncellemeler:
Fenerlilerde ciddi bir haset sezdim :D Ama dediğim gibi merak etmeyin bizde gayrimenkul bitmez. Siz uefanın gelirlerinize el koyup 2 yıl süre vermesiyle ilgilenin ilk yıl zararı kapatamadınız sıra gelecek yıl da. 1 yıl men cezası size de geliyor. Gs birdaha tarihinde borca girmez inş. Çünkü son yapılan divan kurulunda klubü borca sokacak başkan kendi mal varlığından ödeyecek hükmü yer alacak. Yani borca bile soksa kendisi ödeyecek

0|2
318

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...