Beni ilk buluşmada beğenmedi - acaba bir şans daha var mı?

Bir çocukla buluştum, 6 aydan beri yazışıyorduk. 3 kere buluşmadan önce karşılaştık. Kardeşine beni çok beğendiğini söylüyordu. Hatta ciddi bile düşünüyordu. Sonra buluştuk ve buluşmadan sonra araya 3. bir şahıs girdi, yani aramızı yüzde yüz yapmak için. Ama o kişi bütün işi bozdu. Sonradan duydumki benden soğumasının bir sebebi o üçüncü şahısın arayı yapmaya çalışması ve zaten dış görünüşümü fazla beğenmemiş olmasıymış. Bunu duyduğumda üzüldüm ve egom yıkıldı. Beni daha evvelde gördüğü için inanamıyorum bile. Ama sonradan demiski, o üçüncü şahıs olmasaydı yinede deneyebilrdim o kızla. Üzgünüm çünkü o çocuktan hoşlanıyorum. Napmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hala şansın var ama böyle araya birini koyma gibi absürd şeyler olmaması kaydı ile. Öncelikle ilgili kişinin kötü bir zamanını bekle ve onun yanında ol gerisi zaten gelecektir :))

0|0
    0|0
    • Ama anlamadigim, fazla bakimli olmadigim bir anda bile begendi beni bulusmadan once.. Siz ekekler dusuncelerinizi bu kadar cabuk degistirbiliyosaniz demekki karsisina suslu ve guzel giyinimli cikarsam yeniden begendirebilirimiyim kendimi?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızların egoları yıkılsın mahvolsun zaten.

40 tonluk kamyona yüklenen 80 tonluk yük gibi kızlardaki ego. Oh olsun lan.

Neyse konuya dönelim.

Sen umudu kes.

0|0
    0|0
    • Ciddi olalim lutfen. Gercekten canim aciyor. Unutayim diyorum ama kolay kolay olmuyor.

• Unutcak bişey yok. Harbi yıkılsın kızların egoları.

Neyse bundan sonra bu psikolojiyle senden süper hatun olur.

Bir sonraki erkek seni bırakmaz gibime geliyor.

• kendimi senin yerine koydum.üçüncü şahısı öldür.gerizekalı üçüncü şahıs.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...