Güreşte nasıl yenebilirim?

Abimle hep güreş yapıyoruz ama yenilen taraf hep ben oluyorum bir taktik verecek olan yok mu

0|1
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Kısaca şöle anlataym en basiti bn kızlara hep masaj için sırtını çiğneten biriym artk mahalledki kızlar o kadar alıştıkı topuklu ayakabyla falan ayni anda 2-3 kişi çıkıp bide roman havası açıp bildiğin tepine tepine oynuolar genelde aynı üçlü biri 50 biri 60 civarı diğeride 77 mi ne diodu en son valla bir kütletıolar acayıp rahatlıo ınsan kısaca sen güreşte abinin üstüne cıkıp zıplasanda yıne kaybeden taraf olursn tek basınayken boşuna ugrasma o zaten senle tek eliyle falan oynuodur yani

0|0
    0|0
    • 22gün

Aynen bazen tek eliyle yatırıyor

• 19gün

Belkide bnim herseyım uyumlu oldugu için inandırıcı geliodur yani öyle fala filan inanmam ama ne bilim burc yazan hersey sanki bni anlatıo yani mesela instagram 13. Burc yaz orda sayfa sayfa yazılar dolu ve burcumun dediği gbi bnde asıkı farklı yasıyan asırı hayalperest dısarıyınetrafını mutlu edip kendi kara kutu olan kolay kolay sinirlenmeyn hatta nerdeyse hiç kızmayan biriym işte yani

• 19gün

Belki de tesadüftür

• İşin güç veya boyutla alakası yok, jiu jitsu öğrensen yenersin, benim kız kuzenim benden 10 cm kısa ve yaşça ufak olmasına rağmen her güreştiğimizde beni mahvederdi, eklem yerlerimi kilitleyip yenik düşürürdü, erkekler kabullenmek istemez ama bir kadın kafaya birşey taktı mı yapar.

0|0
    0|0
  • Kadın ve erkek bariz bir güç farkı var zaten sen profesyonel olmadıkça yenme ihtimalin düşük

0|0
    0|0
    • 22gün

Neden erkekler bu kadar güçlü yaratılmış

• 22gün

Biz niye bu kadar ezik yaratılmışız

• 22gün

Dişi kuş yuvayi kurar demişler ve kutsal annelik yani ezik yaratılmışiz derken

• Sağ el bacaktan kalçaya sol el enseye kaldırıp at

0|0
    0|0
    • 22gün

90 kiloyu nasıl tutup kaldırayım

• Evi terk edebiliyorsun hayalarına tekmeyi bir koy bak ne oluyor

0|0
    0|0
  • taşş*ğına vur 😂😂

0|0
    0|0
  • kurt sarmnası

0|0
    0|0
  • Güreşmeyi öğren 🙂 ya da istiklal marşını tersten okut. 2. Dediğim kesin işe yarar

0|0
    0|0
    • 22gün

Konuşmuyor ki hiç dijkatini dagitamiyirum

• 22gün

Aç bir soru başlığı 😂

• 22gün

Peki

• İlk ayağı sen yakala ve diğerine çelme tak yatır aşşağa. : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...