Kardeşim dediğim insn neden bana yeni ayrıldıgım sevgılımle konustugunu söylemiyor

ben sevgilimden ayrıldım bana karsı soğuktu o surecete benm en yakın arkadaşımla onun kuzenının arasını yapmaya calıstık olmadı arkadaşım ne zaman ona bısey yazsa soylerdı...arkadaşımın face sıfresınıde bılıyorum..bugun facene girdim bayağı konuşmuşlar gulusmusler falan eskı sevgılım onun yenı fotolarını begenmıs ama bana arkadaşım hıc soylemedı bunları..sımdı eskı sevgılıme bı sebepten mesaj attım aslında içime kurt dustu benm mesajıma cevap vermedı o sırada ARKADASIMIN FACENE GIRDIM ORADAN ARKADASIM GIBI YAZDIM ANINDA yazdı

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle bişey başıma gelse çok üzülürdüm :( arkadasının sana söylemesi gerekirdi.ayrıca arkadasn da sana çok yakınsa neden eski sevgilinle konuşuyoki demekki sandıgın kadar yakın değilmiş sana..boşver bence ikisiylede görüşme eger sevgili niyetiyle konuşuyolarsa tabi..

0|0
    0|0
    • sevgılı olrkda konusmuyolarsada neden solmıyor hem eskı sevgılım onla okadar güzel kousuyokı o kadar eglencelı güler yuzlu bn odevım ıcın aradım onu geceleyın senı rahatsız ettım kusura bakma dedımm off güle güle dedı yüzüme kapadı telı bende batsın senın yardım edeceın odev dıye hocama maıl gondermedım resmen onun yüzünden dersimden kaldım cok uzuyor benimle bu kadar hayvan gıbı konuup saygısı olmayıp arkadaşımla ıcten konusması

• arkadasıma nalattım hıc bır tepkı vermedı yaa

• hm tepki vermedyse aralarında bişey olablir.boşverr takma bile

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• sana geçmiş olsun diyorum arkadaşın aslında bir kaşar agır bir cümle oldu ama öyle.

eski sevgiline sarkıntılık ediyor

bi, kötü haberim daha var eski sevgilinde beş para etmez boş yere ümitlenme ikiside beş para etmez kendine daha temiz arkadaşlar bul.

0|0
    0|0
  • kardes ayagi got ayagi kimseye guvenme.

0|0
    0|0
  • oha inanmıyorum felaket bişey Allah yardımcın olsun ben deliye dönerdim heralde :((((((

0|0
    0|0
    • deliye dönüyorumşu anneden soylemıyor hatta onu facenden bıle sılmesı gerekk o kadar kotu sey yasattı bana resmen onunla gülerek muhabbet edıyor

• 2 buçuk ay

• haa sevgiline bağlanmış olsaydın çok kötü olurdu arkadaşınla konuştun mu

• o kızın ağzını burnunu dağıtırdım yemin ederim!

0|0
    0|0
    • resmen benı umursayıp ınunla sen sakrak konuşuyor cıldırcam yaa benm kardesım dedıgım ınsan bunu nasıl gormez

• açık açık konuş kızla

Yükleniyor...