Kimlik bilgilerinin gizli kalmasını isteyen bir sapığın ismini nereden öğrenirim?

İki gündür birisi dadandı. Başta umursamadım ama çağrı atıp bırakıyor ben arayınca ise otomatik olarak meşgule alınıyor. Anladığım kadarıyla engellemiş ama ben bu numarayı ilk defa görüyorum. Şimdi bu manyağı ne yapacağız? Benim telefon xperia st18 bunda aradım taradım ama black list dediğimiz olayı bulamadım. Müşteri hizmetleri de karşı tarafın bilgilerini gizlemek istediğini belirttiğinden ötürü bir şey yapamıyor. Mesaj atsam engellemesine rağmen ulaşır mı? Ulaşırsa eğer direkt yedi sülalesine mi söveceğim. Başka alternatif çözümleri olan varsa bekliyorum.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın ama sakın o seni ararda küfür ederse sen küfür etme. Git şikayetçi ol. Evli eşini bile taciz edersen bu şekilde dava açılabilir. Benimde başıma geldi adam arıyor açıyorum ana avrat dümdüz gidiyor bikeresinde babama denk geldi :D şikayetçi oldum 2 haftada buldular l. Kimi nereyinne zaman kaç kere aradığın 5 yıl boyunca kayıt altında tutuluyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Savcılıktan öğrenebilirsin gün içinde.

0|1
    0|0
  • Eger android varsa numara engelleme programi var kullanabilirsin

0|1
    0|0
  • Ver numarasini arayayim

Sonra sana doner soylerim

Yada baska bir numaradan sende arayabilirsin

0|1
    0|0
    • tamam derinson biraderim şikayetten sonra ses soluk yok olmadı noyu mesaj atarım sana ;)

• bu hikayeleri dötünden mi uyduruyon hergün hergün

0|1
    0|0
    • Sen niye gizlisin onu söyle önce. Uyduranın bir yerine girsin mi bu hikayeler

Yükleniyor...