Dermokil in maskesi hakkında

Dermokil in ürettiği maske var ya onu aldım kullanıyorum bir fark yok sanki cildim aynı ölü hücreleri temizliyor vs vs diyor ürün üstünde bu ürünü eczanedeki cilt uzmanı cildmi kamerayla inceledikten sonra verdi. kullanıp yararını gören varmı? sivilce gecirmiyo

acaba bu kadın eczaneyle anlasmalımı bna 27 lirayı durduk yere soktular .d

fikri olan yazsın kafam karstı siz ne önerirsinz doğal bir ürün isityorum

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben bir çok farklı ürün kullandım maske olarak ama en son bir yerde durdum, hiç değilse doğal olduğu için, aynı zamanda cildin eğer yağlı ise kil maskesi en doğru seçenek olabilir, öbür cilt tipleri içinde geçerli.

- İlk başta defne özlü el yapımı sabun al, özellikle Müftüoğlu markayı tavsiye ederim, marketlerde satılan defne sabunlarından çok daha kalitelidir hatta ikisinden de al aradaki farkı görürsün.

- Kil kürü, kayısı çekirdeği yağı ve çörek otu yağı aynı zamanda ceviz yağı oldukça faydalıdır, bende 10'dan fazla yağ çeşidi var kullanmasam bile aldım duruyor.

- Kil kürünü soda veya su ile karıştırıp maske haline getiriyorsun bir kase içinde, cildin yağlı değilse kayısı çekirdeği yağını sık kullansan da olur ama yağlı ciltse haftada bir kez bile yeterli olur.

- Çörek otu yağını gece yatmadan önce yüzünü yıka ve ardından direk masaj şeklinde yedirerek kullan, çok faydalıdır.

- Ceviz yağını almasan da olur ama göz çevresine dahil sürülür, yan etkisi yoktur. Çok iyi bir görünüm elde eder cildin.

Bu arada kayısı çekirdeği yağını almasan da olur, ekstra olarak yazdım.

Birde Loreal Paris Pure Zone Arındırıcı Temizleyici Tonik kullanıyorum, baya iyi bir temizleyici, t bölgesine sürebilirsin.

Ayrıca Otacı marka güllü su kullanıyorum, istersen ekstra olarak bunu da alabilirsin, nemlendirici niyetine ve temizleyici olarak.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• link bunun kadar ne dermokill etkili ne de clean&clear.

0|0
    0|0
    • bundan var bne ama doktora söyleynce kullanma dedi fazla kimyasal var yüzü inceltrdedi

• yok ya alakası ıcındekı malzemelerı ben komple arastırdım.

• Ben 1 seneden fazladır düzenli olarak kullanıyorum. Bir yamuğunu görmedim.

0|0
    0|0
    • bi düzelme gördünmü :)

• Yediğine içtiğine dikkat etmezsen hanfi ürünü kullanırsan kullan pek faydasını göremezsin. Yüzdeki yağlanmayı epey azaltıyor, gözenekleri temizliyor. Faydasını görmeseydim bu kadar uzun süre kullanmazdım zaten.

• .d hmm tenk yu

• Dermokil maskarami

0|0
    0|0
  • 27 lirayı sokmaları acı olmuş... tabiki eczaneyle anlaşmalı... bu tip şeylere inanmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...