Sınıf arkadaşıma çıkma teklifi ettim kabul etmedi... Lütfen yardım edin

Sonra kızla 4-5 gün konuşmadık sonra kız bana laf attı(işte sınıftaydık ben oturuyodum oda arkadışıyla kantine gidicekmiş sınıfı sana emanet ediyorum telefonum sınıfta ona bak felan gibi) ondan sonra ben bir gün boyunca bunla konuşmdım sonra o bana faceden döndü (işte sınıfta bir kız var onun numarasını istedi hemde kızla kavgalıyım bunu oda bilio bende yok dedim sonra bana bulabilirmisin dedi ben bir bakarım dedim ) faceden konuştuk bir hafta falan sonra tekrar teklif ettim tekrar kabul etmedi, etmedi derken tam konuyu açıyodum bu konuyu açma dedi bende israr etmedim sonra 5-6 gündür konuşmuyoz ama hala aklımdan çıkmıyo sizce ne yapmam gerek lütfen yardım edin.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• birşey yapmıcan napıcan daha? kabul etmediyse etmemiştir açma konuyu daha soğutma arkadaş kalın arkadaşda kalmak istemiyosan konuşma hiç yani ne diyim hatta git okulda kız mı yok hoşlandığın bir kızla çık çatlasın dicemde çıkacağın kızı sevmen lazım kıskandırmak için asla öyle birşey yapma haa anlaştığın bir kız arkadaşın varsa çıkıyormuş gibi yapıp kıskandırabilirsiniz

0|0
    0|0
    • yaa ben aslında neden kabul etmedi ğini biliyom ben sınıfta kalcam die kabul etmedi şuan sorumluluğa kaldım sınavları ona inat vericem

• Neden ben cevap verdim sadece çünkü büyük ihtimal attığın yoruma bakmıştır millet çünkü kendi kendine cevap verdin zaten sadece sohbet etmiş olduk biz yani söyledin zaten sınıfta kalcağımı düşündüğünden dolayı kabul etmemiştir falan diye cevap gelmez bence sen şu sorumlulukları geçtikten sonra bir daha sorarsın ondan sonra cevaplar gelir :D

• tamam anladım saol yaaş

Yükleniyor...