Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı ne olur sizce?

Hayatım boyunca hep hislerim doğru çıktı. Ve itiraf edeyim bu sefer köpek gibi de korkuyorum. Gs feneri yenecek gibime geliyor. Sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
3|4

Kızlar Ne Diyor 3

• beraberlik kokan bir maç :d

0|1
    0|0
    • 15gün

İnan razıyım ama gese yenecek

• 15gün

hakem cüneyt çakırken ve maçı deplasmanda oynarken gsnin yenebileceğini sanmıyorum sakatlıklar ve eksiklerle fenerinde yenebileceğini sanmıyorum 1 - 1 gibi bişeyler geçiyor aklımdan :D

• Ne zaman maç

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır umarım💛❤️

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçe 1-2 Galatasaray.

Artık senelerce kırılamayan kilit kırılacak ve Galatasaray Kadıköyde Fenerbahçeyi yenecek. Çünkü er ya da geç her zaman mağlubiyet, beraberlik ya da galibiyet serisi bozulur. Hayatın kanunu budur. Fizik kuralları, matematik vs. herşey hayatı ve düzeni kapsar. Bir zar ile üst üste altı defa altı atmaya çalıştığınızda mutlaka eninde sonunda deneye deneye bunu başarırsınız. Bu da öyle birşey. 15 sene 15 maç. 15 maçta namağlup Fenerbahçe. Artık seri bozulacak. :)

0|0
    0|0
  • insallah gs alır :)

0|0
    0|0
  • Fener saha avantajını iyi kullanır alir maci bjkliyim

0|0
    0|0
    • 15gün

Malesef bu sefer kaybedecez. Takımımı tanıyorum josef roman orta sahasını gs linç eder. Ayrıca gs pozisyon bulamıyor ama top hep onlarda kalıyor bu şu aşamada asla isteyeceğimiz bir durum değil bu tarz bir takımı yenemeyiz

• Bende bunu buraya yazıyorum Kadıköydeki seri Fenerbahçe 4. yıldızı aldıktan sonra veya Aziz yıldırım bıraktıktan sonra bozulacak. ilerde yazarsın doğruymuş kardeş diye. :D

0|0
    0|0
    • 15gün

Umarım ama mantığım ve hislerim gs diyor malesef ve cidden korkuyorum

• 15gün

Maçta ya 0-0 bitecek ya da 1-0 Fener alacak.

• 12gün

:) noldu 2.0 döşedik gs o kadar kötüydü ki volkan yere bile yatmadı

Yükleniyor...