Gezi parkından cıkan, devlet meselesi haline gelen olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar gezi parkından cokan, devlet meselesi haline gelen olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?

'ben şahsen olaylara son verilmesini verilmesini, tüm arkaslarımızın evlerine gidip seçip günü oylarıyla teyibe cebaplarını vermesinin daha akıllıca buluyorum.

Benim gözümde 2 haftadan fazladır orda canı kanıyla eylem yapan herkez çok değerlidir gelecek için bize lazımdır böyle haksızlığa uğramalarına tahammül edemiyorum..'

ayrıca akp ve akp yandaşları sözde allaha inanıyor ama allahın hiç bir kuluna hak görmediği işkenceyi yapanları destekliyor, bence neye taptıklarını tekrar gözden geçirsinler..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• "tüm arkaslarimizin evlerine gidip seçip gunu oylariyla teyibe cebaplarini vermesinin daha akillica buluyorum. " -gizemko

Ben susayim artik. link

2|0
    0|0
    • Ahaha hatun fena. Yahu %50 takintisi var adamda desme gozunu sevem.

Holoooggg

• çok dogru demis arkadas ama napalim o gune kadar butun yoldaslarimizi kopeklerin onunemi atalim? zaten goz altina aliniyorlar diye goturulenlerin hiç biri ortada yok bu insanlar ne oluyor?

• Ben de gidecegim tekrar. Istanbul'a bir doneyim...

Erkekler Ne Diyor 5

• Adil bir seçim olsa sandıkta cevap versinler ama seçimler adil değil,kul hakkı ahirette 7 yerde sual edilirmiş,akp lilere hakkımı helal etmiyorum inşallah öbür dünyada hesaplaşacağız özellikle başbakanla TÜRKlerden aldığı vegilerle hem pekakalılar besledi hem de şimdi TÜRKlere zülum ediyor Allah ta ona zülum etsin inşallah

2|1
    0|0
    • bende çok durust bir seçim olaacagina inanmiyorum ama napalim kendinizi boyle kalleslerin onune atmaktansa seçimleri bekleyelim

• o parkta olanları, gözleriyle görmeyen, solumayan hiç bir insanın bilinçli yorum yapabileceğine ben şahsen inanmıyorum.. insanlık dışı, vicdana insanlığa aykırı ne varsa uygulayan, gözü dönmüş insanların bizi yönetmesini artık istemiyorum...

2|1
    0|0
    • arkadasim bende yasamadim ama yasayanlarla çok iyi emplati yapabildigime inaniyorum

• bende yurt dışında yaşıyorum ve sadece bu olaylar nedeniyle izin zamanımı değiştirip, tatile gitmeden istanbula geldim..inan herkes senin gibi empati yapabilse zaten şu anda bu sorunları bu ülke yaşamıyor olurdu..

• bu konuda cok gırtak patlattım ama hala akp söyl böyle diyenler var bunlar dinine baglılarsa ben dinsiz olruum dah iyi böyle müslümanlık olmaz .

1|0
    0|0
  • Kimse sizin gibi dusunmek zorunda degil ben bu ulkede turbanlilara yapilan yavsakligida gordum biliyorum ozgurluk diye cigiranlarin askeri darbeye kucak actiklarinida okudum izledim bu sebeple sessiz duran insanlari asagilayici seyler soyleyemezsiniz kimse bu eylemlere destek vermek zorunda degil eylem yapacaksan adam gibi yap benim ozgurluk alanima tecavuz etme asirilik yapma insanlarin dusuncelerine saygili ol saygi bekleyen her insan saygi gostermeli sana gore halk hareketidir bana gore degildir sana gore haktir bna gore degildir ben sana karismiyorsam sende bana karisamazsin ozellikle oy verdigim partiye komurle makarnayla oy veriyorlar satilmislar gibi asagilik cumleler kuramazsin saygi gostereceksin bukadar basit hak ariyorsan illa yakip yikmana gerek yok yargiya git ulkenin yargsina guvenmiyormusun ab insan haklarina git bm mahkemelrrine git ama yakip yikma bu kadar basit bu ulkede sadece siz yasamiyorsunuz bu ulkede 76 milyon yasiyor isteyen istedigi partiye oy verir istedigine oy vermez bu kadar basit demokrasi isteyip insanlarin oylarini fikirlerini asagilamak cahilliktir kusura bakmayin sizin gibi dusunmek zorunda degilim. Sandiga gidersin oyunu kullanirsin he aklina suphemi dustu adil olmdgnmi dusunuyorsin ab yargisi turkiyeyi baglar git ona sikayet et gerekeni yaparlar ama sunu bilki sandikta gorev almis birisi olarak orsa sayim uapilirken butun partilerin temsilcileri gozu onunde yapiliyor ve acik sayim yapiliyor buna ragmen inanmiyormusun dedgim gibi yafgida ara hakkini bu ulke sadece senin degil yakop yikma hakkin yok bir bolgeyi isgal etme hakkin yok ucuncu kopruye kanal istanbula havalimanlarina itiraz edebilirsin ama direktif veremezsin bu konudada git yargiya gezi parki yikimini durduran yargi haksiz oldugunu gorurse onlarida durdurur ama kimseye baski yapamazsiniz kimse sizin gibi dusunmek zorunda degil bunuda anlayin bir zahmet.

0|0
    0|0
    • kimse sizin gibide dusunmek zorunda degil. Zaten bu insanlar basta kimseyi rahatsiz etmeden protesdo ediyordu tabi sizin deyiminizle polis ölçüsüz güç kullanmistir. Kisa kesmek istiyorum sana sadece su kadarini diyim hukuk adamlarina adliyede göz altina aliniyorsa bu sekilde: link .. disarda halka neler yapildi sen dusun istersen youtube biraz arastirma yap derim

• ben yeterince araştırma yapıyorum hepsindende haberin var ancak sadece polis şiddetini değil gösterilerde yapılan şiddetide araştırdım gördüm ve Türkiye nin tarihinide özellikle darbeler tarihini çok iyi bilirim örnek şunu izle link bugünki olaylarla ne kadar benzediğini görürsün neyse zaten gösteri yapmayın diyen olmadı sadece ben ve benim gibi düşünen insanlara baskı yapılıyor bunlardan bahsediyorum. Örn. Ajda Pekan' ın twitter hesabına girersen anlarsın.

• 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadasim bak simdi. Biz orada neden gaz yiyoruz?

Ozgurlugumuz icin. Sadece %50yi dusunup bizleri gormezden geldigi icin. Hayatimiza karistigi icin. Simdi sen tutup sandik diyorsun. Eh be guzel kardesim. Biz sen sandiktan ciktin diye bizlere sirtini donemezsin. Bak buradayiz diyoruz zaten.

Ne sandigi tey ya.

0|0
    0|0
  • gizemko ? gezi parkını devlet meselesi yapan kim akp mi ? ayrıca başkalarının kulluguna laf ediyosun da sen kimi destkeliyosun onu dermisin. dinini yaşamasına bile saygı duymayan bir partiyi mi?

0|1
    0|0
    • ben halklarin kardesligini ve özgürlügunu destekliyorum

• Normalde 3 gün sonra oradayım sonunda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...