Karın egzersizi yaparken belim çok ağrıyor normal midir?

Kilo vermeme yardımcı olsun diye karın egzersizi yapıyorum hafif göbeğim var tüm hareketleri doğru şekilde yapıyorum ama bazen yarıda bırakmak zorunda kalıyorum belim çok aşırı ağrıyor bu normal midir?

Güncellemeler:
20gün Belimde fıtık olma ihtimali var ağır bir işte çalışıyorum

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

• Isınma hareketleriyle başlıyorsunuz demi daha sonra mekik olayina geciyorsunuz

0|0
    0|0
    • 20gün

Direkt mekik ve diğer hareketlere başlıyorum ısınmadan ondan mıdır?

• 20gün

Ben toplam 20 dk falan çalışıyorum günden güne artırmaya çalışıyorum işte mekik çekiyorum dediğiniz hareketi de yapacağım teşekkürler ilginiz için

• 20gün

rica ederim internette var bak videolar bahsettigim hareketi anlatan bakabilirsiniz. .

• ya haeketleri doğru yaptığını zannediyorsun ya fazla zorluyorsun ya da fıtık vb bişey var sende...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Değil. Zaten karın egzersizleri sadece karın bölgesindeki kasları buyutür yağ oranını düşür karın kasların belli olur. Omurgana yük bindiriyorsun o yüzden ağrıyor. Crunch hareketi sana iyi gelir ve Çakı da yapabilirsin onun dışında barfiks idealdir. Extension yapıyorsun büyük ihtimal bak işte o sırtına zarar verir

0|0
    0|0
  • Belinizde fıtık benzeri bir şey olmadığından emin olmak lazım ama bu tür sağlık konularında bir uzmana danışın derim

0|0
    0|0
  • Zayıflamak istiyosan cardio yap. Mekikle fazla kalori yakamazsın.

0|0
    0|0
  • çalışmaya başlamadan önce beli ısıtma hareketleri yap. bir de yaptığın hareketleri çok zorlamadan yap. bela basmasın ağırlık. mekik falan yapıyorsan sert zeminde yapma.

0|0
    0|0
  • Cardio öncelikle yal daha sonra mekik ve diğer karın egzersizleri e gir

0|0
    0|0
  • normal hamlamışssın zamanla açılır

0|0
    0|0
  • Ters karında yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...